Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan létezhetnek olyan...

Hogyan létezhetnek olyan férfiak, akik akarják szüzességük elvesztését, de még 30 évesen is szüzek? Ők mikor fogják elveszteni?

Figyelt kérdés
Amikor mai világban szinte minden a szexről szól, iszonyú, könnyű szexpartnert találni, megcsalások száma virágzik, a szex szinte olyan természetes 20 éves korban mint a székelés és ennek ellenére léteznek még olyan 30 éves szűz férfiak, akik elakarják már veszteni de valamiért nem tudják
2013. márc. 27. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szüzen halnak meg.
2013. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A 30. születésnapjuk után. Ha megélik.
2013. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem vmi random taggal akarják elveszíteni, hanem olyannal aki jelent is számukra valamit. Meglepő, de vannak ilyenek, még ebben a világban is.
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem ilyen egyszerű...

Lehet hogy valakinek igen, aki népszerű, aki jól néz ki, akinek sok pénze van. Ők könnyen találnak szexpartnert.

2013. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 LeftBehind ***** válasza:
A 4-es jól mondja. Ha népszerű vagy,hamar kezdtél barátkozni,csajozni és kialakítottad a stílusod,akkor megy mint az ágybahugyozás. Ellenkező esetben válassz egy kezet,nevezd el Marinak,mert jobb kapcsolatod úgyse lesz,mint vele.
2013. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek... Nem mindenki él csak a szexusért.
2013. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én az vagyok még, de nem akarom elveszteni csak úgy. majd a megfelelő partnerrel!

Most azért, mert a világban minden erről szól,nekem is követnem kéne a világot? A világ valami diktátor, vagy micsoda?

2013. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát azért nem adják ezt olyan könnyen. 26 éves vagyok, és még sosem voltam nővel, nem is vagyok válogatós, de még csak csókolózni sem csókolóztam, sőt a randiig sem jutottam el. Pusztán azért, mert irtózatosan ocsmány kinézetem van, amihez nem tudnak vonzódni egy lány sem, szóval igaz, hogy még a harmincig van pár évem, de kizárt, hogy addig ez a helyzet változna valamit is, maximum ha átoperáltatnám magam teljesen.
2013. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én nem azon lepődök meg hogy rengeteg 30-as szűz van,hanem azon hogy ezen az oldalon a pasik 90%-ka a nőket okolja mert hogy taszítja őket a szüzességük,vagy pedig hogy nem kell nekik 30évesen is tapasztalatlan férfi,de azt nem nézik hogy ők is voltak 18-19évesek

arra meg hogy a szerelemre várnak és nem akarnak csak úgy összefeküdni valakivel csak annyit mondanék hogy az összesben ott van az hogy "ha elmennék egy prostihoz mennyire változna meg az életem?",nem hiszem hogy ez túlzottan arra utal hogy a szerelemre várnak

meg igazából az is zavaró amikor odaírják hogy a nők nem kezdeményeznek csak mert látják rajta hogy szűz:1nincs a homlokukra írva,2ha arra várnak hogy a nő kezdeményezzen ne itt panaszkodjanak hanem gondolkodjanak el azon hogy miért is nincs nőjük

2013. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Én pl. sosem okoltam a nőket, hogy nem kellek senkinek. Egyértelmű, hogy egy olyan ocsmány, undorító emberhez nem tudnak vonzódni, mint amilyen én vagyok. Egész egyszerűen a genomomban lévő QTL-jeimben a lehető legrosszabb allélok vannak, ehhez nyilván rájött még valami negatív környezeti hatás, melynek eredményeként úgy nézek ki. Nyilvánvaló nem okolható senki azért, mert egy genetikai hulladék vagyok.
2013. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!