Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fontos, hogy valaki...

Nagyon fontos, hogy valaki nagyon számomra különlegessel veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok összefeküdni akárkivel, csak, hogy túl legyek rajta! De én már hónapok óta úgy vagyok, hogy ha buliban látok egy helyes srácot, aki nyomul és utána keresi is a társaságomat, akkor mindig azon töröm a fejem, milyen jó lenne ha már túl lennék az elsőn, és akkor simán megtehetném vele is. Én nem látok túl nagy különbséget a fiúk között...nekem egyik se jelent többet, mint a másik és kb egy tucatnyival szívesen kikezdenék. És ez annyira rossz érzés, hogy belém rögzűlt, hogy az első alkalomkor szerelmes kell legyek meg párkapcsolat kéne stb,de én simán megtenném ha jóképű a srác és begerjedek rá. Vajon megbánnáM?

L/18



2013. márc. 26. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha már feltetted ide ezt a kérdést akkor neked nem fontos.
2013. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak az a fontos szerintem, hogy biztonságban érezhesd magad az első szexnél, hogy figyelni fog rád.
2013. jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!