Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SOS, nagyon fontos. Holnap...

SOS, nagyon fontos. Holnap nőgyógyászhoz szeretnék menni fogamzásgátlót kiiratni, most mennék először, de félek nagyon. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy miket fog kérdezni az orvos.? És hogy fel kell feküdni az ágyra,hogy megvizsgáljon?
2013. febr. 7. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy még, akkor nem vizsgál meg.

Ha már nem vagy az, akkor felülsz, szétteszed a lábad, ellazítod magad és ő szépen benyúl. Nekem magándokim van és ő tök óvatos. Nőgyógyászhoz nem szabad szerintem ingyeneshez menni - a legtöbb bunkó. Egyszer volt, hogy az ultrahangot úgy belémvágták a kórházba, hogy majd beledöglöttem. Magánhoz menj szerintem, főleg ha szűkebb-féle vagy!

2013. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak alul kell természetesen levetkőzni. Kérdezi majd az első menszeszt, hogy mikor volt.
2013. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jah meg,hogy rendszeres-e és hogy élsz-e nemi életet.
2013. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

itt egy cikk

[link]

2013. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Én igazából félek ettõl a vizsgálattól amit írtok, elég szégyenlős vagyok. Ti hány évesen mentetek elõször?
2013. febr. 7. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:

De ha szűz vagy, akkor is megvizsgálhat, engem is megvizsgált.

Kismillió ilyen kérdés volt, nézd meg azokat, valamint ha a neten rákeresel, ott is minden infót megtalálsz!

2013. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 20+ mentem először, szűzként és nem vizsgált meg. Ilyenkor nem tud úgy benyúlni.
2013. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Természetesen ezesetben gyógyszert se írt ki. #7 vagyok
2013. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát érdekes én szűz voltam, megvizsgált és felírt gyógyszert. Nem azt mondom, hogy ez szakszerű meg helyes, de ez volt. Vannak felelőtlen, figyelmetlen orvosok, v mit tudom én... Sosem tudhatjuk mire számítsunk -.-
2013. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

No ezért járok én magánhoz. Itt is itt van, hogy a szüzekhez nem lehet úgy nyúlni. Ill. jobb ha nem nyúlnak:


[link]


Csak ha nagyon-nagyon muszáj.

2013. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!