Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SOS, nagyon fontos. Holnap...

SOS, nagyon fontos. Holnap nőgyógyászhoz szeretnék menni fogamzásgátlót kiiratni, most mennék először, de félek nagyon. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy miket fog kérdezni az orvos.? És hogy fel kell feküdni az ágyra,hogy megvizsgáljon?
2013. febr. 7. 14:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:) én már nem vagyok szűz,de a barátommal még mindenképp elõtte megbeszélém hogy szedjek-e tablettát.16vagyok, szerintetek?
2013. febr. 7. 15:49
 12/17 anonim válasza:

Mivel a kerdesed a "Szerelem, szex » Szüzesség"-ben van ezert mondtak,hogy nem fog megvizsgalni...

Semmi rosszra ne szamits ;)

Egy nuni tagitoval beles,vesz egy mehnyak kenetet (rak-szures) ,megvizsgalja a melledet,megkerdezi a panaszaidat (folyas,vagy petefeszek-gyulladas...stb.) es felirja a szukseges gyogyszert....

Ne idegeskedj! :)

2013. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

16 vagy és már mész?

23 vagyok de még sosem voltam, nem volt gondom, tán ezért.

szerintem ne félj.

2013. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 és te nem használsz fogamzásgátlót?
2013. febr. 7. 22:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen már a szexuális élet is korai.Na de tablettát ne szedj ha jót akarsz és később gyereket.Maradj az óvszernél hidd el az a legjobb.
2013. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Úristen eddig egy szűz se halt bele vizsgálatba... ._.

Engem is megvizsgált, persze előtte megnézte vizsgálható vagyok e egyáltalán. Nem kell tőle fosni, nem fáj, csak kellemetlen. És a te érdeked, hogy megnézzen. Engem a vizsgálat után még vizeletadásra és hüvelyi ultrahangra. És még élek :D

Szóval ne félj, bár lehet elkéstem a biztatással :)

2013. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as,


azért menj el nőgyógyászhoz.A szűrővizsgálatok nagyon fontosak.Évente egy rákszűrés.Én majd a nyáron megyek megint,mert tavaly nyáron voltam utoljára,tehát évente egyszer muszáj. Ezen kívül kontrollra is visszamegyek néha.

Nem ettől félni,10 perces kb. egy vizsgálat.Inkább csak a várakozás unalmas,hogy bejuss.

2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!