Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 2tablettát (Vreya),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 2tablettát (Vreya), ma bevettem 2-t, nemtudom hogy a 72órás tabletta hatna-e vagy kell e ha fogamzásgátlót szedek?! VALAKI EGÍTSEN!

Figyelt kérdés
szerdán egyótt voltunk a barátommal,kedden bevettem rendesen és előtte is,de szerdán és csütörtökön elfelejtettempedig ezmág sose fordult elő..az egész csomagnak amúgy jövő hét kedden kéne elfogynia,de mint mondtam ma már bevettem 2t.nemtudom mivan.félek...

2012. nov. 30. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kettot hagytal ki az mar eleg sok,vagyis eleg ahoz hogy nyugodtan teherbe essel.Szerintem mindenkepp vegyel 72oras gyogyszert,mert a fogamzasgatlot azert kell minden nap szedni mert hamar kiurul a szervezetunkbol.nekem is volt h elfelejtettem de csak egyet,akkor nem tortent semmi mert elotte nem volt szex.Remelem nincs baj.
2012. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez a 72órás tabletta használni fog biztosan?ehhez nemértek,velem még ilyen nemfordult elő...
2012. nov. 30. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:

1. nem szedjük felelőtlenül a bogyót

2. benne van a betegtájékoztatóban, mit kell tenni, ha elfelejtetted bevenni, ki van emelve, hogy ne duplázd meg az adagot.

3. most ha befejeted a levelet, ne tarts szünetet, kezd el a következő levelet, mellette pedig 1-2 hétig használjatok óvszert (ez is benne van a betegtájékoztatóban)

A 72 órással eléggé felfordítod a szervezeted, ha nagyon félsz vedd be, viszont ebből ne csinálj rendszert.

2012. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves 3as.ugy irja a tajekoztaton hogy ha elfelejtjuk bevenni a tablettat vegyuk be azonnal amint eszrevegyuk,ha ez azt is jelenti,hogy egyszerre kettot veszunk be.jobb ha beveszi a 72oras tablettat mint egy enm kivant terhesseg.
2012. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen hasznal ha nem mulja meg a 72 orat,utana megjon a verzes.
2012. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és azt a 72órát honnan kell számitani?az együtléttől vagy az utolsó bevett tablettától?
2012. nov. 30. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
együttlét
2012. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!