Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fogamzásgátlót szednek, hogy van ez? Fontos!

Figyelt kérdés
Én is gyógyszert szedek.A ciklus közepén,a 14. nap körül,nekünk is jelentkezhet mellfájdalom,ami akár kitart a menstruációig?Vagy mivel nekünk nincs peteérés,így nem?Segítsetek légyszi,aggódom.
2012. aug. 25. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A tabletta mellékhatása is lehet. De azért érdemes odafigyelni, ha pont a 14. naptól jelentkezik....

Lehet érdemes óvszerrel védekezni és felkeresni a dokit a problémával. Mert ha mégis peteérésed van tabi mellett, az gáz.

2012. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vérzés előtt mindig fájnak a melleim,de csak 4-5 nappal előtte.Most viszont már kb 12-14 nappal előtte elkezdte.Nagyon félek:((( Rendesen szedem pedig a gyógyszert,11-én volt szexuális kapcsolatom,pont aznap reggel múlt el a legutóbbi vérzésem.
2012. aug. 25. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért annyira aggódnod kellene. A tabletta elég biztonságos, sokkal vszínűbb, hogy mellékhatás, mint hogy terhesség.

De jobb félni, mint megijedni.

2012. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor itt nem számít az,hogy még éppen a ciklus legelején volt szex?Mert úgy tudom hogy a 14.nap körül a legkönnyebb teherbe esni.
2012. aug. 25. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tablettát szedsz, nincs olyan, hogy melyik nap a legkönnyebb teherbe esni, mivel NINCS peteérésed.

Ha meg valamilyen csoda folytán van peteérésed, az lehet a 2. szemnél, de akár a 20.-nál is. Nem feltétlen a 14.-nél.

2012. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!