Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, melyikőtöknek fontos,...

Lányok, melyikőtöknek fontos, és miért, hogy az első szeretkezés szakítsa át szűzhártyátokat (és ne pl. egy előzetes baleset)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
35%
Nekem fontos, mert minden klisé nélkül, a szüzesség egy kincs, amit olyannak szeret adni az ember, akit szeret.
2013. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem fontos. Miért lenne? Mit számít a szűzhártya? Az ég világon semmit. Szexelhetek anélkül is, hogy átszakítsam. Csak a társadalom bemagyarázza, hogy akkor vagy már nem szűz, mikor egy pénisz bekerül a vaginádba. Nos, a társadalom nyilván nem hallott még anál vagy orál szexről.
2013. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egyáltalán nem fontos...szinte 100 % ,hogy bőven azelőtt,hogy lefeküdtem valakivel átszakadt mivel versenyszerűen sportolok.

Attól még ugyanúgy szűz voltam....

2013. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, elgondolkodtató, amit írsz. Egyébként én magam nem arra utaltam, hogy ha pl. baleset (testi óra) miatt szakad el, akkor már nem szűz a lány.


Az érdekel, hogy SZEMÉLYESEN, szubjektíven hiányérzetet, szomorúságot mely (ide író) lánynak okoz, ha nem az első szeretkezés szakítja el neki?


Viszont amiatt elgondolkodtató a beírásod, hogy az orális szex szerinted elveszi a szüzességet. Gondolom "lelkileg" érted. Jól értelek? Ezt fejtsd ki, kérlek, részletesen is, mert tényleg elméláztam ezen sorodon. :)

2013. márc. 8. 10:16
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves 2-estől azt is kérdezem, ha orálnál csak az egyik kényeztette a másikat egyelőre, akkor melyiket tartod még szűznek (ill. melyiket nem, ahogy tetszik a kérdésem)?
2013. márc. 8. 10:19
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Alapból hülyeségnek tartom a "elveszti a szüzességet" kifejezést. Az életben minden esetben, ha valamit legelőször tapasztalsz meg, akkor az egy tapasztalat lesz, első próbálkozás, a szexben egyből "elveszítesz" valamit. Miért? Mégis mit? Annyira berögzült a társadalomba a pénisz+vagina = nem vagy szűz hülyeség, hogy igazából az ember bele se gondol abba, hogy mi van akkor, ha teszem azt egy lány, akinek történetesen pénisz még nem járt a puncijában, de mondjuk a fenekében meg a szájában igen, az miért számít szűznek, mikor nyilvánvalóan volt már szexuális kapcsolata? Akkor a meleg pasik, örökké szüzek maradnak, ha nem volt a farkuk punciban, csak fenékben? Mekkora marhaság ez! Ebből a berögzülésből származik az, hogy az emberek és a társadalom mindenkit bírál a szexuális élete alapján, pedig ahhoz nyilvánvalóan semmi köze nincsen. "Jaj, a szűz lányok olyan értékesek..." Ja, aztán honnan tudják, hogy az a szűz lány nem szop le minden harmadik fiút? (Azzal sincsen baj, ha leszop, ő dolga). Ellenben más megközelítésből "Fúú, ez a csaj minden második fiút leszop, mekkora ribanc!" Amint kiderül, hogy egy nőnek sértetlen a szűzhártyája, ő a kicsi hercegnő meg az atyaúristen. Éppen ezért tartom hülyeségnek a szűzhártyás dolgot, ugyanis egyenesen a ribancozáshoz és a szexuális élet alapján történő bíráskodáshoz vezet.

#2

2013. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vagyok egy "az szűz lányok értékesek" típus,mert nyilván nem ez dönti el.

De azért kicsit beteg amit írsz 2-es.

2013. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan, de pl az oldalon sokszor látod, a kedves szűz lány maszlagot. Melyik részét találod betegnek?
2013. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
ma 10:33: Ilyen a társadalmunk. Ha te betegnek látod, az nem annak a hibája, aki mindezt leírta ide.
2013. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Magasról teszek rá, közönségesen szólva :)

Egyébként sem hiszem, hogy első szeretkezéskor bármit is "elvesztenék". Úgy ahogy van, ostobaság az egész. Majd amikor megtörténik, megtörténik, már a könyökömön jön ki, hogy egyesek mennyire fel tudják fújni ezt az egészet.

2013. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!