Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor a pár egyik vagy mind2...

Mikor a pár egyik vagy mind2 tagjának ez az első alkalom, akkor megbeszéltétek hogy, hogy legyen a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Mert ha mindkettő ember szűz, akkor ugye a másik nemi szerve új, és hogy volt ilyen "felkészítés", hogy elsőnek bugyin keresztül simogattad a vagináját .... stb. Vagy egyből a lecsóba csap mindenki? Hogy érdemes?

2013. márc. 6. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagy bénázás van.Ezért nem is jó így.De ha szeretik egymást,akkor ez van.Voltam szűzzel,de nem szűzként,szerintem érzésre menjetek.
2013. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az első barátomnak szintén én voltam az első. Mi előtte pár alkalommal csak ízlelgettük egymást. Szerintem érdemes. Tovább tart az újdonság és az izgatottság varázsa
2013. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehetetlen egyből "belecsapni a lecsóba" mivel ha nem vagy nedves, neked is és neki is fájni fog. Nem vagy alapjáraton olyan "tág", hogy egyből be tudjon hatolni.


De azért fél órás megbeszélést se tartsatok előtte, kezdjétek csókokkal, simogatásokkal, pettinggel, aztán mehet egy kis orál ha akarjátok, és amikor már késznek érzitek magatokat, hajtja mindkettőtöket a vágy rá térhettek a komolyabb dolgokra. Azt is szépen óvatosan eleinte.

2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem beszéltük meg csak csináltuk,annyi volt hogy védekezzünk

szerintem nem lett volna annyira jó ha előtte megbeszéljük/eltervezzük

2013. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!