Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, melyikőtöknek fontos,...

Lányok, melyikőtöknek fontos, és miért, hogy az első szeretkezés szakítsa át szűzhártyátokat (és ne pl. egy előzetes baleset)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 10:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, ismét. Én az idézett klisét nem így fogom fel. Ez csak egy példája a társadalom ideájának a nemi szerepekről. Ha megfigyelted, a társadalom, és általánosságban az emberek sokkal inkább "toleránsabbak" egy szűz lánnyal szemben, mint egy szűz fiúval. Míg egy, teszem azt 22 éves szűz fiú azt kapja nagy többségében, hogy hát mi olyan borzasztó nehéz abban, hogy megfektessen egy lányt? Meg nem olyan nehéz az, legyen tökösebb, határozottabb, meg már ideje lenne, hogy szexeljen, egy ugyanilyen idős szűz lány inkább olyan reakciókat kap, hogy "nagyon jól teszed, hogy az igazira tartogatod, és CSAK ÉS KIZÁRÓLAG szerelemből feküdj le valakivel, érdemes várni" Érted? Ezt hívják kettős mércének, és szerintem a társadalom egyik legnagyobb marhasága. A szexuális élet választás kérdése. Van, aki aktív szexuális életet él, egészségére, nincsen vele semmi baj, van, aki azt választja, hogy nem szexel, azzal sincs az égvilágon semmi baj, mert magánügy. A társadalom szerint viszont az ember (főleg a nő) teste köztulajdon, éppen ezért feljogosítva érzi magát arra, hogy az alapján ítélje meg "rendes" lánynak, hogy még nem szexelt senkivel, illetve az alapján bélyegezze meg, mint buta r.bancot, hogy 20 éves korára több szexpartnere is volt, mikor nyilvánvalóan a szexuális élet semmit nem mond el arról, hogy ki mennyire értékes, mint ember.

Egyébként válaszolok a kérdésedre, de gondolom rájöttél magadtól is: totál hidegen hagy a szűzhártyám.

#2

2013. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Mondom, sok szempontból hasonlóan vélekedek, mint te, ha nem is minden általad írtakban.

A kérdésem mégsem kifejezetten erről szól. ;) Bár az is kiderült válaszodból valóban. :)


Azonban -mint kérdésem feltevéséből látszik- engem főleg az érdekel, hogy akit zavar a nem szex miatti szűzhártya átszakadása, ő lelkileg hogyan éli meg és miért.

2013. márc. 8. 11:45
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés ilyet fogsz találni kérdező

Egyik lány sem tudhatja megvan e még a szűzhártyája,sőt valakinek egyáltalán nincs is szűzhártyája....ezek a dolgok nem derülnek ki,hacsak nem nézeti meg magát. De nem hiszem,hogy ez ilyen fontos.

2013. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!