Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, melyikőtöknek fontos,...

Lányok, melyikőtöknek fontos, és miért, hogy az első szeretkezés szakítsa át szűzhártyátokat (és ne pl. egy előzetes baleset)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 10:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A beteg kifejezés lehet nem a legmegfelelőbb.

Nem csak a mis társadalmunk ilyen,ez világ szerte elfogadott dolog.

Egy lány akkor veszti el a szüzességét ha megtörténik az aktus.

Ha ez análisan történik akkor análisan (ezt e részét gondolta csak betegnek,hogy rögtön ezzel kezdi valaki) az orális szex-el azonban én nem gondolom,hogy bárki "elveszti"a szüzességét hiszen köze sincs az aktushoz.

Tehát én nem gondolom,hogy bármiféle gond lenne ezzel a nézettel.

Azzal valóban van,hogy sokszor a szűz lányokat szinte szentként kezelik,holott sokszor semmi alapja.

Ez csak egy állapot,nem határoz meg egy embert sem.

2013. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves előző és egyben 2-es (gondolom, ugyan az a beíró). Tényleg gondolat ébresztő , amit írsz, de találok benne szubjektív részeket is. Engem az érdekel a kérdésemmel, hogy KINEK MIT JELENT A SZŰZHÁRTYÁJA ÖNMAGA SZÁMÁRA. :) Ezen belül is annak átszakadása. Mit él meg lelkileg? És érdekel az esetben is, ha szeretkezéstől szakad át, és az esetben is ,ha pl. balesettől, sporttól.


Tehát, kedves 2-es, pontosan hogy van, aki "felfújja" azt a dolgot, hogy neki átszakad, míg számodra, és egyesek számára meg lényegtelen annak átszakadása. Érdekelt a te megélésed is. :) De azoké is, akiknek számít az átszakadás körülménye és ténye. :)

2013. márc. 8. 11:00
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy bármit is "odaadnék" bárkinek és "elveszteném" azt. Csak legfeljebb megválasztom az első partneremet (páromat). Maga a szűzhártya nem érdekel. Lehet, hogy már meg sincs.
2013. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Kedves előző és egyben 2-es:

úgy értem, kedves 10-es és egyben 2-es. :)


Huh, de termékenyek vagytok, stílszerűen szólva. ;) Mire kommentezek, jön újabb bejegyzés. :) Köszönöm hozzászólásaitokat. :) Írhattok még. :)

2013. márc. 8. 11:01
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy nem csak itt, a világnak minden egyes részén így van, csak eltérő mértékben. Én alapból nem használom a szüzesség szót, szerintem a szüzesség egy mítosz, és nem foglalkozok vele. Az orál, az nálam szexet jelent. Az, hogy éppen lehet az anál ilyen szinten "magasabb rendű", mint az orál, oké, lehet, kinek hogy, én pl először inkább punciba fogadom, mint szájba a péniszt, kinek mi a komolyabb, ez szubjektív. Azért nem szeretem a szüzesség fogalmát, már elmondtam, mert automatikusan implikálja a szexuális élet alapján történő bíráskodást, és én ennek egyáltalán nem vagyok támogatója. Mennyivel másabb azt mondani, hogy "Húh, elvesztettem a szüzességem", mintha valami élet-változtató dologról lenne szó, mint azt mondani "Képzeljétek, tegnap először szexeltem" A társadalom azt hiszi, hogy egy lány élete megváltozik, amint már nem szűz. Azt hiszi, hogy az első szexuális élmény olyan világmegváltó, vagy erkölcsrondító hatással van a lányokra, hogy onnantól kezdve azt lehet velük csinálni, amit akarnak (ellenben ha szűz, pátyolgatni kell) - ismétlem, NEM mindenkinek ilyen a felfogása, viszont általában véve a társadalomnak igen. A valóság azonban az, hogy az első szextől senki nem lett kevésbé értékes, senki nem lett butább, mindenki maradt ugyanolyan ember, mint előtte (fiúk tekintetében, az első szextől senki nem lett f.szább gyerek, bármennyire is menő sok lányt megd.gni). Viszont a lányoknál mégiscsak jobban észrevehető ez a szüzesség dolog, elvégre a lányokat r.bancozzák, ha aktív szexuális életet élnek, míg egy férfinél ez teljesen természetes. A szűz pasi szerencsétlen, a szűz lány nagy kincs - ismétlem, társadalmi viszonylatban, általánosságban. Ez azt engedi feltételezni, hogy a nőre nagyobb hatással van a szüzesség elvesztése, mint egy fiúra. Ezt a szüzesség-mítoszt éppen ezért olyan pasik találták ki, akik szerint a farkuk annyira fontos dolog, hogy az megváltoztatja azt, hogy kicsoda is egy nő.
2013. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, a 10-es és az "odaadok" "elveszítek" párválasztós kommentelő sem én vagyok, úgy tűnik, sok lány gondolkozik még úgy, mint én. Ennyi. Viszont az előző hosszú, az én vagyok.
2013. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felfogás,nem értek mindenrészével egyet de nem is baj :)
2013. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem is kell egyetérteni vele, mindenkinek eltérő a véleménye, ez a jó :)
2013. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Legalább végre valaki akinek eltérő a véleménye és anyázás nélkül előtudja adni. :)
2013. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, elnézést, azért véltem sejteni, h a 10-est is te írtad, mert szintén 81%. Azért nem mondtam biztosra. ;)


Egyébként az amúgy szinte közhelynek tűnő idézeted (" A szűz pasi szerencsétlen, a szűz lány nagy kincs") arra a következtetésre vezet engem, hogy eme hibás társadalmi beidegződés egyben önellentmondás is... Nem tudom, jól "logikázom-e", de eszerint a társadalom azt várja el, hogy a nő mindig idősebb legyen a férfi szexpartnerénél, és lehetőleg minél nagyon korkülönbséggel... jól következtetek? ;) Szóval nonszensz...


Ismétlem, tényleg mindenféle, kapcsolódó válasznak örülök, de engem még mindig az izgat elgjobban msot, amire még alig kaptam válaszokat, inkább cska fél-válasokat, és inkább csak egy oldalról ("nincs jelentősége, ha átszakad").


Tehát lelkileg van köztetek, akit megvisel, ha nem szeretkezés szakítja át a szűzhártyáját? Sőt, nem is petting, ne mis maszturbálás, hanem egészen más, pl sport tevékenység? És akit megvisel, miért, és hogyan?

2013. márc. 8. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!