Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk válaszát várom! Mennyire...

Fiúk válaszát várom! Mennyire tartod manapság értéknek, hogy amikor eljön egy ideje, egy olyan lányt vehess el, aki csak a te számodra őrizte meg magát? Fontos még egy fiúnak ez

Figyelt kérdés
Lányként kitartok amellett, hogy csak a házasság után veszítsem el a szüzességem. (És még mielőtt bárki belém köthetne: nem, nem azért gondolom így ezt az egészet, mert annyira csúnya lennék. Sőt.. ami azt illeti, kifejezetten népszerű vagyok a fiúk körében. Mindenki csinosnak tart, és az orvosira járok szóval még butának se mondhatnám magam)
2013. jan. 22. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak olyan 20%-ának fontos ez.
2013. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bocs, lány vagyok... :D

1. Voltam.

2013. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hátőő, ha tényleg annyira főnyeremény a nő, ráadásul még csinos is, megfontolnám, hogy várakozzak.
2013. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Úgysem a szex játssza a főszerepet nálam.

3. voltam

2013. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Joshy Ca$h válasza:

Gondolom mielőtt férjhez mész, akarsz majd járni valakivel, megismerkedni... Kérdésem: Hogy fogod megtartani azt a fiút magadnak sex nélkül évekig? Vagy képes lennél összeházasodni pár hónap után valakivel akit alig ismersz!

Sok kitartást:)

2013. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
En egyaltalan nem tartom fontosnak,mas tulajdonsagoknak van donto szerepe,meg aztan az elozo kerdes-valasz is helyen van szerintem...30F
2013. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp megtisztelő érzés, ha valakinél az első lehetek. Érték, jóleső érzés, de nem szempont. Nem fog se pozitív, se negatív irányba befolyásolni a kiszemelt hölgy "múltja".

Bár én ezt egy kicsit túlzónak tartom. Azt is, amikor valaki fűvel-fával már 13 évesen lefekszik, azt is, amikor az ismerkedés az ágyban kezdődik; de a másik végletet is hülyeségnek tartom. Szép dolog, ha egy nő nem adja oda magát akárkinek, de a házasságig húzni már csak azért sem praktikus, mert mi van, ha kiderül, hogy pocsék együtt a szex? Persze, valakik ezt meg tudják oldani, valakiknél ez nem elsődleges, de azért ezen sajnos tönkre tud menni egy kapcsolat. Ha meg tönkremegy, akkor inkább menjen házasság előtt, mint után tönkre.

2013. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5: Tudom, ez manapság kuriúzum, de van, akit szex nélkül is meg lehet fogni. Nem mindenkinél az a fő összetartó erő.
2013. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csináld csak...

Téged fog majd zavarni, hogy a leendő férjed kiélte magát, volt mással, te meg senkivel, ott állsz nulla élménnyel.

Nem amikor összeházasodtok... Majd pár évre rá...

De te életed, úgy szúrod el, ahogy akarod...

(Le lehet pontozni, de majd ha odakerülsz, ez jusson eszedbe... ssx44-nek meg előre is üdvözletem!)

2013. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Hat nemtudom hanyan vannak akit sex nelkul meg lehet fogni,az ember nem hazasodik csak ugy ripsz-ropsz, szerintem kell 3-5 ev kapcsolat mielott egybekelsz a masikkal.Es ennyi idot egy ferfi nem bir ki,akar mennyire masodlagos vagy harmadlagos a sex,egy "normalis" kiegyensulyozott ferfi akinek nincsenek lelki vagy egeszsegi gondjai kivanja baratnojet 1. naptol kezdve...sott akar meg korabban is ha mar ismerik egymast,lehet nincs igazam,de nalam igy mukodik...fura helyzet lenne othol maszturbalni mikozben mondjuk 1.5 eves kapcsolatod van nem??
2013. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!