Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Köcsögnek lenni miért ilyen...

Zenon kérdése:

Köcsögnek lenni miért ilyen trendi manapság? Hímes fartúrónak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert csak így lehet sikeres az ember minden téren
2012. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért lettem az, mert menő leszek tőle. De élő példa rá pl. a gúnyolódásotok is. Szerintetek ki szeretné ezt magának? Nem választás kérdése, ilyen vagyok. A nők egyáltalán nem vonzanak se szexuálisan, se lelki téren, kizárólag barátként tudok tekinteni rájuk.
2012. aug. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Are you serious,első? :D Ez akkora baromság. Attól hogy valaki bunkó miért lenne sikeres? Mi, egy ügyvéd attól hogy elküldi a bírót az anyjába megnyer egy pert? Vagy ismersz valakit akit azért léptettek elő a cégénél,mert egy ügyfelet szétalázott? A határozottságtól lesz valaki sikeres. Az tény hogy valaki a határozottságot keveri a köcsögséggel,de a köcsögök csak egy törött állkapcsot érnek el ezzel. :D
2012. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mert azt sugallják mindenhol hogy csak akkor lesz menő szemeted ha köcsög vagy.
2012. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3


Egy ügyvéd például attól lesz sikeres hogy jóval több pénzt kér el az ügyfelétől mint amennyit ténylegesen érdemelne,vagy félreinformálja őt hogy a végén megszívja(Az összes ügyvéd korrupt hajdú-bihar megyében) Ezt nevezhetjük köcsögségnek is


Amit te mondasz hogy leveri a bírót LOL Na ez a baromság.Csak néz körül a világban szerinted a politikusok azért élnek jól mert annyira tiszta lelkűek?Nem.Hanem azért mert köcsögök

2012. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bár a kérdés megfogalmazása nem éppen finomkodó, de

tényleg idegesítő az, hogy a mai közéletben meg amúgy szemléletileg, szinte már dicsőség, ha valaki buzzeráns,meg

R. Gusztáv.Értem én,hogy nem tehet róla, de nehogy már én tehessek arról, hogy nem tudok azonosulni ezzel.Lassan már azt hallom, hogy legyek homár, mert az a normális, meg ilyenek.Nonszensz ez a ratyi világ, komolyan!Fartúró Arturó lesz mindenki?Emberek, na azért már álljunk le ezzel a buzziskodással.Szinte már trend...

2012. aug. 12. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaaa hogy te erre értetted a köcsög szót :D :D :D Teljesen félreértettem :D


"Lassan már azt hallom, hogy legyek homár"


Gondolom ezt túlzásként írtad de sajnálattal közlöm hogy nemsokára valóban így lesz.Ha megfigyeled itt is meleg invázió van és lepontoznak durván ha szidod a melegeket :/ Ez is csak mutatja hogy merre halad a világ :/

2012. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Amúgy ti ilyeneket hol hallotok? Mert akkor lehet nekem kéne odaköltözni, nektek meg el, mert itt ellentétes érzelmeket vált ez ki. Pedig nem szereplek sem a médiában, nem hordok magamon szlogeneket, egy k*rva szót nem szólok róla (nincs is kivel), és rendesen végzem dolgom.

Szóval kérlek írjátok le hol van ez, mert ott könnyebben élnék.

2012. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudod,a probléma az, hogy a médián keresztül a liberalizmus

korábban elképzelhetetlennek tartott ,,szokásokat" tett populárissá,melyek a társadalom egy részében visszatetszést váltott ki.A szexualitás perverz elemeinek trendé válása is ezt igazolja,mint pl ha két jó csaj smárol egy bulin,akkor nem fogják megkövezni őket érte.Ha 2 srác, az már cinkes,de szerintem itt már elmosódnak a határok.Ha az egyik nem ezt megteheti,akkor a másik már nem?Ugyan, régen is voltak homosz.-k, de manapság ,,rásegít" ez a fene nagy szabad gondolkodás.Trend lett köcsögnek lenni,és ezért sokan azonosulnak ezzel.Ennyi.

2012. aug. 17. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!