Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A trendi világ paradoxona....

A trendi világ paradoxona. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Amikor olvasom itt a jobbnál jobb válaszokat a jobbnál jobb kérdésekben, a következő dolgokra lettem figyelmes a szüzesség életkori elvesztésével kapcsolatban. (azért írok ilyen bonyolultan, hogy komolynak tűnjön ^^ )


- a fiúknál az a jó, ha fiatalabb korban veszítik el

- a lányoknál az, ha később

- egy átlagos kapcsolatban a fiú az idősebb


Namármost ez a három adat nem létezhet egyszerre :D Kivéve, ha feltételezzük fiatal r*bancnak nevezett lények létezését, vagy egy idősebb "tanítónőt". Vagy azt, hogy valamelyik adat hibás... hogy is van ez? :D


(nem, nem az a kérdés, hogy hogyan helyes, nem kérek erkölcsprédikációt, csak annyit, hogy hogyan is gondolják ezek az emberek az egészet.)


2010. ápr. 25. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a párkapcsolatban szerplő egyénektől függ. Ezek csak általános "adatok", megfigyelések, amiket írtál, nem minden esetben teljesülnek így. Ha valamelyik már nem így van, ahgy írtad, akkor borul ugye az egész rend is.
2010. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ok,ezeket nem kell összevonni.Amúgy meg nem konkrétan arról szól a dolog,hogy kinek mikor ideális elveszíteni-én pl azt sem tartom jónak,hogy egy fiú 14-15évesen elveszítse...sőt,szerintem ebben az életkorban-lehet fiú vagy lány-nem ezen kellene problémáznia valakinek...főleg amikor megkérdezik itt,hogy 15évesen lefeküdjön-e egy 40 évessel...pff...akkor veszítse el mindenki,amikor megfelelően érett rá és rendelkezik egy olyan párkapcsolattal,ahol szerelem,szeretet,bizalom és tisztelet van a másik iránt,ne pedig hóbortból,mert az olyan "trendi"...bár ezt a hülyéknek meg az okoskodó tizenéveseknek(akik mindenkitől tapasztaltabbak,ugye...) lehet magyarázni...

20/L

2010. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó, én ezt értem (: Csak a nép ellentmondó információkkal bombázott, de ezek alapján a "valamelyik adat hibás"-variáció van érvényben :D


Csak annyit akartam, hogy akik ezeket állítják, elgondolkodjanak, hogy vajon tudják-e miről is beszélnek...

2010. ápr. 25. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez jóóóó.:D:D:D Különben szerintem az nem szokott stimmelni, hogy a lányok később, a fiúk előbb veszítik el.
2010. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt az emberek 85%-a nem tudja miről beszél. Én sem többek között:-) Tehát ne higyj csak a saját szemednek.
2010. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én megoldottam a rejtélyed:


egy fiú (legyen mondjuk 23 éves) elvesztette 15 évesen.

egy lány (mondjuk 17) elvesztette 16 évesen.

És ők összejönnek :)


A fiú előbb vesztette el (fiatalabban), a lány később (idősebben), de a kapcsolatukban a srác mégis idősebb.


Ez nem Nobel-dijas kutatás, de mindhárom benne van és ugyanúgy, ahogy a "megfigyeléseid" igazolták :D


23/F...(kérdező, kiváncsi vagyok a válaszodra)

2010. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na jó, de a fiú 15 évesen kivel szexelt?
2010. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az tökmindegy :D
2010. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
14:36os, nemrossz, nemrossz, de az utánad jövőnél a pont :D Pont az első alkalom a lényeg, és ha a srác 15 évesen csinálta, akkor kellett valakivel, mert ez kétszemélyes dolog általában, és a másik fél kiléte meg szerepel a kikötésekben :D vagy fiatal lány, ami a lányos résznek mond ellent, vagy idősebb, ami meg a korkülönbségesnek :D hejj, de élvezetes is így a matematika...
2010. ápr. 29. 22:24
 10/14 anonim ***** válasza:

na...akkor én így gondoltam:


Sanyika 23 éves...15 évesen vesztette el a szüzességét Irénkétől, aki 52 volt :D

Bea 18 éves, 17 évesen veszítette el a nagypapájától, Sanyi bácsitől, aki már sajnos nem él, mert a vér kiment az agyából a farkába, és elhalt az agya :D XD

És most Sanyi és Bea találkoznak...először, buliban. Sanyi 23, Bea 18...Sanyi 2 évvel fiatalabb volt, mikor elhagyta a szüzességét...és most Beával összejön...és ő lesz a kapcs.ban idősebb. Bea később veszítette el, mint Sanyi..(2 év), és most a kapcsolatukban mégis fiatalabb. Szóval:


Sanyi előbb veszítette el (15)

Bea később (17)

És ad.3.: mégis Bea a fiatalabb a kapcsolatban :)


Na erre varrjál gombot XD

2010. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!