Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én nemvagyok normális vagy a...

Én nemvagyok normális vagy a világ butult meg ennyire?!

Figyelt kérdés

Korombeli lányokkal ismerkedtem a jómultkor és kb fele akivel megismerkedtem nem szűz.És még engem égőznek le mert az vagyok . Ennyire elbutult a világ ?!

15/F


2011. márc. 21. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
NEM BUTULT EL! Most abban mi a baj ha 15b évesen úgy érzi h ezt kell tennie...az ő dolga..Te is biztos elvesztenéd ha szép lennél..:S
2011. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nekem az a véleményem, hogy nem kell kincsként őrizni, de nem szabad akárkinek odaadni... Nem kéne presztízskérdést csinálni belőle, amit viszont sajnos sok fiatal nem így gondol, és versenyeznek... :S
2011. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy azok-e?:D
2011. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem butaság kérdése szerintem. Inkább értékvesztés, felelőtlenség.
2011. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen,a világ butult meg,bár én inkább úgy mondanám,hogy elk.rvult. Mondjuk nm kell mindenkinek elhinni mindent,szeretnek nagyot mondani,de ha igaz,ha nem,az ilyen lányokat kerüld el messziről.Ne aggódj,vannak még normálisak,csak kicsit jobban kell keresni őket.
2011. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani hogy elk.vultak a lányok.

Semmi tartás nincs sokukban, és az a "menő" ha nem vagy szűz....én inkább mindig büszke voltam hogy az vagyok.


És jól is tettem,


21/L

2011. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem értem meg a korombelieket, mertazt tartják menőnek, hogy nem szüzek. Csak sajnos a legtöbb fiú is. Örülök, hogy a kérdésed azt mutatja, hogy legalább egy fiút nem csak a nemiség érdekel!

14/l

2011. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Moszuke ***** válasza:

10évvel ezelőtt is voltak ilyenek akik már 12-15évesen elvesztették.. csak akkortájt nem volt ennyire elterjedt a net mint kommunikációs tényező és nem volt annyira feldobva a téma. csak viszonylag szűk baráti társaságok, földiek, tudtak arról ha vki elveszítette.. mai világban meg ömlik a netről, hogy 15éves és abortusza volt.. na és? régen is volt ilyen.. talán épp ugyanennyi mint most.. vagy talán még több is.

mindig is voltak szar szülők által félrenevelt gyerekek akik korán kezdték "a dolgot".

persze elhiszem ha vki azt mondja, hogy manapság több a buta ember mint régen.. ez TÉNY.

a társadalom butul.. kérdezzetek csak meg egy átlag tanárt, mi a véleménye a kilencedikesekről az évek folyamán.. olyat aki tanít vagy 20éve kb.

ráfogja vágni, hogy egyre butábbak, neveletlenebbek, unintelligensebbek.


/egy átlag szürke srác aki 22évesen vesztette el/

2011. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is 15 vok és ugyan igy gondolkozok!!! am nekem legtöbb barinőm szűz pedig néha elég kuurvás@n tudnak viselkedni!!!

am sztem szánalmas ha vaki menőségből veszti el!!! pfff....

2011. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én is 15 vagyok,és 3 hónapja vesztettem el...

Szerintem nagyon senkinek semmi köze hozzá,hogy ki,mikor,kivel...

2011. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!