Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én nemvagyok normális vagy a...

Én nemvagyok normális vagy a világ butult meg ennyire?!

Figyelt kérdés

Korombeli lányokkal ismerkedtem a jómultkor és kb fele akivel megismerkedtem nem szűz.És még engem égőznek le mert az vagyok . Ennyire elbutult a világ ?!

15/F


2011. márc. 21. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Alá szeretném támasztani Moszuke válaszát:

Van a családban pedagógus és valóban állandóan panaszkodik,hogy a gyerekek egyre butábbak,nehezebben tanulnak,bunkók és még a szülők vannak felháborodva,ha rossz jegyet mer adni egy tanár egy ilyen gyereknek.

Azt hiszem ez eléggé árulkodó és nem csoda ha ott tartunk,ahol tartunk.Viszont a jövő így még kilátástalanabb,mert ezeknek a gyerekeknek jó esetben 10-15 év múlva szintén gyerekük lesz...

2011. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
az első választ is tuti egy 14 éves kislány írta akit szanaszét csapatnak:D
2011. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Állítom, a világ butult el.
2011. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Régen már 16 évesen anyukék voltak az emberek.. akkor ez volt a normális.. Ma meg 35 évesen szülnek.. szerintem ez sem olyan jó.. A szüzesség elvesztése 15-16 évesen hangyán, az elfogadható.. akkor gyereket szülni nem annyira. Ha elvesztik védekezuzenk.. amíg normális fejjel és nem durrbele módon csinálják akkor jó..
2011. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
csatlakozom azokhoz, akik azt irták, hogy a világ rossz felé fordult. egyáltalán nem égő nem ciki. én igen sok fiut lányt ismerek akik nem gondolják azt, hogy égő. mitöbb ismerek olyan személyeket akik 30. évesen és a felett mentek férjhez ill nösültek, és akkor veszteték el. azt nyilatkozták kivétel nélkül, hogy nem maradtak le semmiről!!!!! akik ugy viselkednek hogy nem számit mikor mennyit mennyivel azok eladták az emberi becsületüket, olyan ez mint ha cipőt probálgatnának, sokan felprobálják, aztán annyira elhasználódik, hogy nem kell majd már sennkinek még nagyon kibokszolva sem. persze ez erkölcsi kérdés, ki mennyire szereti a régen elvesztett szépnek számitott dolgokat, a "tisztaságot".
2012. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A világ hülyül, ez nem kérdéses

/üdv egy 18 éves még normális rocker srác/

2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!