Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk válaszát várom! Mennyire...

Fiúk válaszát várom! Mennyire tartod manapság értéknek, hogy amikor eljön egy ideje, egy olyan lányt vehess el, aki csak a te számodra őrizte meg magát? Fontos még egy fiúnak ez

Figyelt kérdés
Lányként kitartok amellett, hogy csak a házasság után veszítsem el a szüzességem. (És még mielőtt bárki belém köthetne: nem, nem azért gondolom így ezt az egészet, mert annyira csúnya lennék. Sőt.. ami azt illeti, kifejezetten népszerű vagyok a fiúk körében. Mindenki csinosnak tart, és az orvosira járok szóval még butának se mondhatnám magam)
2013. jan. 22. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából nehéz kérdés.

.

Vallásosként rá kéne vágnom, hogy Úristen, mekkora érték.

Ugyanakkor az is igaz, hogy nem házasodnék úgy össze, hogy még nem feküdtem le vele, túl nagy kockázat nekem. Egyszerűen nem bírnám ki nélküle, és amíg nincs meg a jó szex köztünk nem lehetek abban biztos, hogy ő az igazi.

2013. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Sosem vennék el egy ilyen nőt. Sokkal inkább egy tapasztaltat. A szexualitás, a testi vonzalom velünk született dolog, ezért úgy vélem, csinálni kell, gyakorolni, megélni, nem pedig őrizgetni. Szerintem ez inkább rólad, valamilyen eltévedt eszmédről szól, nem pedig arról, hogy a fiúnak tartogatod magad. Persze én is hallottam már olyan "férfiakról" akiknek nem fontos a szex. Ha tényleg van ilyen marha a világon, annak biztosan főnyeremény lennél. Bár ki tudja? Végül is nem mindegy, hogy egy szűz lányt nem dug, vagy egy "normálisat"? Ha meg fontos neki a szex, tapasztalt, akkor bolond lesz veled bajlódni: fél év mire eljuttok a smacitól a dugásig, és akkor még bőven kiderülhet az is, hogy nem illetek össze. De akkor már késő, mert megvan a papír. Tök életszerűtlen ez a dolog.
2013. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ja, és még annyi: az hogy az orvosira jársz, vagy bárhová, k.rvára nem jelenti azt, hogy okos vagy. Lehetsz tőle tanult ember, de bölcs az nem. Ez a kérdésedből is kiviláglik.
2013. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Furcsa is lenne.
2013. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem fontos, sőt inkább hátrány. A szex nagyrészt tanult dolog, aki szűz, azt a férjének kell tanulni, és könnyen lehet, hogy akkor derül ki, hogy nem is passzolnak össze, vagy például frigid az illető.
2013. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Persze, sokan vagyunk magamat is beleértve, 18 vagyok eddig egy lánynak adtam oda a szivem de összetörte, szűz vagyok ,énis várom az igazit és soksok haverom van aki ilyen csajt szeretne. De azért a házasságig nem várathatod a szexet erre te is rá fogsz jönni. Bár lehet hogy csak a szlovákiai magyarok ienek.
2013. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 LeftBehind ***** válasza:
Hát mivel házasságellenes vagyok,várhatnék ítéletnapig...
2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Joshy Ca$h válasza:
Ez az egész szerintem még nagyapáink korába működhetett, mikor a szülők kiválasztották a gyereknek ki lesz a férje, vagy felesége. És ott nem volt apelláta:) De ha valakiről tudták hogy nem szűz, lehet hogy meg se tudott házasodni. Na így már érdemes volt őrizgetni...
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!