Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fontos, hogy valaki...

Nagyon fontos, hogy valaki nagyon számomra különlegessel veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok összefeküdni akárkivel, csak, hogy túl legyek rajta! De én már hónapok óta úgy vagyok, hogy ha buliban látok egy helyes srácot, aki nyomul és utána keresi is a társaságomat, akkor mindig azon töröm a fejem, milyen jó lenne ha már túl lennék az elsőn, és akkor simán megtehetném vele is. Én nem látok túl nagy különbséget a fiúk között...nekem egyik se jelent többet, mint a másik és kb egy tucatnyival szívesen kikezdenék. És ez annyira rossz érzés, hogy belém rögzűlt, hogy az első alkalomkor szerelmes kell legyek meg párkapcsolat kéne stb,de én simán megtenném ha jóképű a srác és begerjedek rá. Vajon megbánnáM?

L/18



2013. márc. 26. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Megbánnád.

Várj a szerelemre.Hidd el jobb lesz

2013. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
azt csinálsz amit akarsz.. én várnék a helyedben.
2013. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezt neked kell tudnod. -.- Van aki lelkis, érzelmes, van aki lesz@rja hogy kivel szexel.
2013. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha kívánod a srácot, miért is ne? Aztán lehet majd amikor vetkőztetne, megijedsz és mégsem akarod..
2013. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt csinálsz, amit akarsz.

Te tudod. Ha nem vagy érzelmes-romantikus alkat, akkor az égvilágon semmit nem számít, hogy szereted-e vagy nem a pasit - a szex szempontjából. Ez a "szerelemből szexelj" baromi álszent dolog. Az emberek nagy része, aki ezt mondja, csak úgy mondja, mert jól hangzik, és meg mert valamiért nem tetszik nekik egy olyan nő fogalma, aki szereti a szexet.

Szóval ha készen állsz rá, és nem zavarna a dolog, és kívánod is a pasit, akkor hajrá.

Én sem életem szerelmével szexeltem először, egyrészt még mindig élek, másrészt baromira élveztem.

2013. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A begerjedés természetes dolog. Arra azonban gondolnod kell, hogy egy rosszul "kivitelezett" aktus az egész életedre kihathat, úgy testileg, mint lelkileg. Nem biztos, hogy odafigyelne rád egy olyan srác, aki azt hinné, hogy könnyen kapható vagy. Persze kifoghatsz olyat is, aki komolyan udvarolna neked, ezt így előre nem lehet megmondani. Másrészt viszont kalkulálnod kell azzal is, hogy esetleg odaadod magad egy srácnak, aki csak egy numerát lát benned, míg te esetleg többet szeretnél, ami megint csak lelki törést jelenthetne neked. Azt csinálsz, amit akarsz, ez a te dolgod, csak gondold jól végig az összes eshetőséget.
2013. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Erre nincsen egyetemes szabály. Világosan lejön az írásod alapján, hogy neked jelenleg nem fontos.
2013. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint Te, kérdező... de én el sem tudom magamról dönteni, hogy mi lenne jó.
2013. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én se...néha így érzem, néha úgy
2013. márc. 27. 15:38
 10/12 anonim válasza:

Végre valaki, aki ugyanúgy van, mint én! Esküszöm, hogy teljesen ugyanezek a gondolataim vannak, mint neked. Vagyis igazából anélkül, hogy megbánnám-e. Engem is úgy neveltek, hogy várjam meg az egyet, meg az igazit, de vele már egyrészt nem akarok égni meg bénázni, másrészt sokkal bátrabb az ember, miután elveszíti. Az orállal is így voltam amúgy, hogy túl akartam már rajta esni, és örülök is, hogy megtettem (nem random fiúval volt, hónapok óta jártunk éppenséggel, csak nem voltam belé szerelmes). Nem bántam meg, mert így sokkal nyitottabb vagyok már más fiúkkal szemben, mert nincs ott bennem a félsz, meg a nyomás annyira. Ha akarsz erről, vagy bármi másról dumálni, nyugodtan írj privátban levelet.

18/L

2013. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!