Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg fog csalni a férjem? Szűz...

Meg fog csalni a férjem? Szűz volt!

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk én vettem el a párom szüzességét akkor nagyon jó-nak gondoltam a dolgot, de már nem gondolom jónak mi van ha kíváncsi lesz hogy milyen más nővel és megcsal? Mindig mondja hogy szeret és nagyon felháborodik mikor megkérdezem tőle hogy megcsalna-e de nem tudom hogy mi lesz amúgy már 5 éve vagyunk együtt és van egy 2 éves kislányunk is! Szóval ti megcsalnátok a párotokat a kíváncsiság miatt?
2013. márc. 23. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5 év az még semmi! majd ha 40 év körül lesz akkor lehet rájön a kapuzárási pánik és fel akar majd próbálni fiatal kislányokat, persze embere válogatja... akkor már inkább párcsere!
2013. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bízz magadban jobban. Örülj, h ennyire szeret, ne nyaggasd, s ne agyald túl ezt a dolgot.

(N)

2013. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#4-el értek egyet. Egyszer csak majd kitör belőle, hogy ő nem élt, stb...
2013. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Dehogy is bízol te benne! :D

Inkább hallgatsz egy csapat ismeretlenre, akik olyan választ adnak, amerre éppen kattan az agyuk, meg amilyen kedvük van éppen. Mi ez, ha nem bizalmatlanság? De hajrá! Ha így ügyeskedsz, előbb utóbb el is váltok, mert a férjed nem tud majd együtt élni egy állandóan bizalmatlankodó, gyanakvó nővel. :)

2013. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy ki akarja próbálni mással is. A barátomnak is folyton azt mondja mindenki, hogy ne köteleződjön el mellettem, menjen és próbáljon fel még 10-15 nőt, hogy tudja, mi a tuti. De ő engem szeret, és esze ágában sincs mással kipróbálni a dolgokat, amíg ez így van.

Nem is értem, mi ez a "nem éltem ki magam" dolog. Miért hiányzik az embernek, hogy részegen feküdjön valahol a padlón, és hogy rémes történetei legyenek egy csajjal, akinek büdös volt végül (jobb esetben) a szája? Szerintem egyáltalán nem törvényszerű, hogy valaki ne érezze jól magát egyetlen szexuális kapcsolattal egész életében. Ez egy társadalmi hülyeség, hogy sok nőt meg kell dugni.


Ne aggódj ezen, nem fog megcsalni a férjed, amíg okot nem adsz rá. Bízz benne és szeresd, ennyi.

2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám hogy nem élte ki magát mert 19 éves volt amikor velem elvesztette, és voltak előttem b.női akikkel minden volt csak épp a lényeg nem. És igen lehet kicsit bizalmatlan vagyok de sztem ebben a helyzetben érthető! am nem sűrűn kérdezem meg ezt tőle inkább nagyon is ritkán! De ha már itt tartunk ha félre is menne ti megbocsátanátok a férjeteknek ha "csak kipróbálni" ment félre?
2013. márc. 23. 20:30
 17/20 anonim ***** válasza:
41%

"nem mondanám hogy nem élte ki magát mert 19 éves volt amikor velem elvesztette, és voltak előttem b.női akikkel minden volt csak épp a lényeg nem."


Igen, a nem élte ki magát pontosan ennek a definíciója :)

2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret nem fog azért elhagyni,mert nem volt mással,aki erre fogja a megcsalást nem is szereti,és nem is tiszteli a párját.Párom is szűz volt és én is,mikor először együtt voltunk,mondjuk volt egy 1 hónapos szünetünk még a kapcsolatunk elején nekem akkor volt másik barátom,sőt nekem előtte is volt pár barátom,szóval ilyen téren tapasztaltabb vagyok,de mondta a párom,hogy Ő nem kíváncsi más nőkre, 3,5 éve vagyunk együtt.
2013. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha 20 csajjal lett volna akkor meg az lenne a bajod...

a nőknek semmi sem jó, inkább letagadom hogy szűz vagyok, le van sz@rva az őszinteség

F19

2013. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utsó, az én bnőm se tudja hogy Ő volt nekem az első :)
2013. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!