Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg fog csalni a férjem? Szűz...

Meg fog csalni a férjem? Szűz volt!

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk én vettem el a párom szüzességét akkor nagyon jó-nak gondoltam a dolgot, de már nem gondolom jónak mi van ha kíváncsi lesz hogy milyen más nővel és megcsal? Mindig mondja hogy szeret és nagyon felháborodik mikor megkérdezem tőle hogy megcsalna-e de nem tudom hogy mi lesz amúgy már 5 éve vagyunk együtt és van egy 2 éves kislányunk is! Szóval ti megcsalnátok a párotokat a kíváncsiság miatt?
2013. márc. 23. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
találkoztam olyannal, aki arra fogta a megcsalást, hogy mert nem volt még mással, ugyanakkor sokan akkor is félrelépnek, ha előtte több partnerük volt, z teljesen egyénfüggő, nem a szexuális előélettől függ
2013. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok :( Ettől tartok én is.
2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne nyaggasd ezzel! Annál rosszabb. Volt ilyen ismerősöm. A csaj addig nyaggatta a pasit a sok figyelmeztetés ellenére, hogy bekövetkezett. Ha már mindíg ezzel nyaggat, akkor legyen értelme, és megtette.

Nyugi!

2013. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
0%
Úgy megcsal mint a huzat,ez tuti:-))
2013. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat remélem nem fog megcsalni igazából nem is tudnám kinézni belőle de hát mégis csak férfiból van :)
2013. márc. 23. 20:02
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszer megkérdezted tőle, oké. De többször ne tedd, elégedj meg a reakcióval ha úgy gondolod hogy őszinte volt, márpedig nekem annak tűnt. Ha féltékeny vagy, csak rontasz a helyzeten. Nem azért fog megcsalni mert nem próbált ki előtted más nőt, már ha egyáltalán megcsal. Figyelj oda rá, a szükségleteire, szeretetigényére, mert ugye egy pici gyerek mellett könnyen háttérbe szorítottnak érezheti magát egy férfi. Ha továbbra is nőként is funkcionálsz és nem csak anyaként, a kapcsolatotok harmonikusnak mondható, akkor nincs mitől félned.
2013. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet h egyszer ráviszi majd a kíváncsiság meg hogy nem élt szinte semmit sem. De lehet h nem.
2013. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Valójában mindig itthon van pontosan időben a pénzt mindig az utolsó forintig haza adja szal eddig még nem hinném hogy megcsalt volna remélem nem is fog van egy b.nőm náluk fordítva volt a a b.nőm volt szűz és a pasi nem ők is 5 éve vannak együtt b.nőm azt mondja hogy ő sose csalná meg a pasiját jó vele a szex szereti és nincs miért, de sztem ez lányoknál azért másképp van vagy nem?
2013. márc. 23. 20:16
 9/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
De szép is ez a bizalom. ^^
2013. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Bízok én benne de ne mond már hogy benned nem merülne fel ez a kérdés (utolsó)
2013. márc. 23. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!