Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek hazudtam a...

A barátnőmnek hazudtam a szüzességemről de nem néztem a szemébe amikor erről volt szó. Már nem bírom idegekkel, el kell mondanom neki, mert nagyon szeretem, mi lesz a reakciója?

Figyelt kérdés
őszinte választ kérek, szerintetek mi lesz a reakciója ?

#szüzesség #hazusság
2013. márc. 19. 21:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Vannak lányok akiknek a szűz fiúk a gyengéik !!!! Hazudni teljesen felesleges !!! Ha ő szintén bocsánatot kérsz és meg tudjátok beszélni hogy miért tetted és ő most mit gondol akkor nincs gond. Amúgy ha nem érti meg a lány és elhagy akkor nem is érte meg az egész nem komoly és nem is szeretett igazán. Így legalább most ki derül hogy tényleg szeret-e :)
2013. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Vannak lányok akiknek a szűz fiúk a gyengéik"


A jeti is létezik, mégsem látta még senki. Nem értem miért kéne bocsánatot kérnie a kérdezőnek. Mintha valami halálos bűnt követett el, holott erről szó sincs. Nehogy elhiggyétek már, hogy a csajok sosem titkolnak el semmit. Ugyan már.

A csajok mindenféle szánalmas, balf*sznak tartják a szűz srácokat, kortól függetlenül. Bezzeg az ő szüzességük valami kincs. Legalábbis azt hiszik.

2013. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A jeti is létezik, mégsem látta még senki. Nem értem miért kéne bocsánatot kérnie a kérdezőnek. Mintha valami halálos bűnt követett el, holott erről szó sincs. Nehogy elhiggyétek már, hogy a csajok sosem titkolnak el semmit."


találód. de én inkább fordított helyzetet ismerek többet, amikor a lány kamuzta hogy nem szűz, vagy ordas szakértő, csak épp felezi-harmadolja a számot.

2013. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

elmondtad? mit szólt?

neki hanyadik partnere lennél?

2013. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!