Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek hazudtam a...

A barátnőmnek hazudtam a szüzességemről de nem néztem a szemébe amikor erről volt szó. Már nem bírom idegekkel, el kell mondanom neki, mert nagyon szeretem, mi lesz a reakciója?

Figyelt kérdés
őszinte választ kérek, szerintetek mi lesz a reakciója ?

#szüzesség #hazusság
2013. márc. 19. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem fogja érteni, hogy ezt mi a fenéért titkoltad el.
2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rádvetimagát:D
2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
haragudni fog, elveszíthetem ?
2013. márc. 19. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha normális srác, akkor nagyon nem fogja érteni, miért kellett hazudni. Esetleg szakít, mert nem lehet megbízni benned.


Ha meg olyan, mint te, akkor azonnal megdug, vagy ilyesmi.

2013. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de én fiú vagyok hallod..és a lány normális, biztos, hogy el fogom neki mondani, mert teljesen beleszerettem, nem tudom elviselni, hogy hazudtam neki, tudnia kell igazat..szakítani fog velem ?
2013. márc. 19. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd úgy, hogy bocsánatot kérsz a hazugságod miatt. Aztán mondd el, hogy szégyellted magad előtte, kínos volt a téma, mittudomén. Előfordul az ilyesmi, bár nem éppen jó pont, de szerintem megérthető és megbocsátható. Max. az fog neki rosszul esni, hogy nem bíztál meg benne.
2013. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mi a bánatos francért kellett hazudni, tök hülye vagy, bocs ez kulturáltan fogalmaztam meg

képzeld a csaj helyébe Magadat, komolyan, oké előadod mi volt, hogy volt, ez alap lett volna, ilyenben nem hazudok soha, sőt soha, mert szeretek nyugodt lenni

most majd elgondolkozik, ha ebben hazudtál, akkor még miben

mi lesz az első reakciója, hát nem ismerem, de bármi

ezzel a bizalmat basztad el, ezt is nagyon finoman mondtam

először is bocsánatot kérsz és megmondod, lehet nem lesz jó vége, de magad alatt vágtad a fát

majd kiderül, ha kér időt hagyod, ha nem és nem fog csinálni semmit és elfogadja a szövegedet, utána már soha ne hazudjál, N

2013. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valójában szűz vagy? Mert az még a jobbik eset volna szerintem.
2013. márc. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
El ne pofázd!
2013. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha úgyis elmondod nem mindegy? ha leírom, hogy a lányok nem szeretik a szűz fiúkat, akkor gyorsan elmész prostihoz, vagy titkolózol még?


egy lányt vagy dugni akarsz és összehazuds zneki midnent, vagy szereted, és őszinte vagy vele. a kettőt enm jó keverni.

2013. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!