Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a barátnőmnek,...

Mit csináljak a barátnőmnek, hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Ma ittvolt nálunk, csokoloztunk, simogattam, aztán odanyultam a puncijához.. előszőr ellenkezett, de másodszór már engedte..utána belenyultam a bugyijába, nedves is volt, meg minden, elkezdtem azt is simogatni, meg az ujjom is beledugtam párszor..azt mondta hogy jól esik neki, de nem is nyögött, semmi olyan nem volt, csak néha nagyobbakat sóhajtott :P

Mit csináljak, és hogyan, hogy jobban élvezze?

Sex még nem lesz, ezt megbeszéltük.

Szüzek vagyunk mindketten :)


2012. dec. 2. 16:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
nyelv munkaval nagy eredmenyeket lehet elerni;) 17/F
2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2012. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Elsővel egyetértek :) amugy nem gáz megkérdezni hogy mi esik neki jól hogy hogyan csináld hogy élvezze, mert ha zavarbajöttök és leblokkol ő is meg te is főleg ha mind2en szüzek vagytok csak "szenvedés" lesz az egész.. báátran megbeszélni.. ;)
2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Lassan 17 évesek vagyunk..


Ő a nyelv munkát kicsit gusztustalannak gondolja, de attol még rá lehet venni :P


Kérdeztem, hogy hogy jó neki, és azt mondta h "így"(simogattam), de mégsemvolt semmi látszat :P

2012. dec. 2. 16:42
 5/17 anonim válasza:
Sok lány undorítónak tartja azt ha őt orálisan izgatják...de ez nem miattad van nyugi :) Zavarban van.. :) idővel el fog múlni... nekem első barátnőm volt ilyen... :)
2012. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A kezemmel melyik részét izgassam?:P

Vagy hogyan csináljam?:)

2012. dec. 2. 16:48
 7/17 anonim válasza:
egyszer elegitsd ki oralisan..legkozelebb konyorogni fog:DDDD nem lesz olyan h undorodik tole ;D
2012. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
a csiklójára vigyázz mert ha nem eléggé nedves az a terület fájdalmas lehet neki... :-/ Azt inkább a nyelveddel.. A gpontjára rámehetsz 2ujjal óvatosan ha elég nedves hozzá :) ujjbegyek felfelé és csinázz ilyen hívogató mozdulatokat ;) találni fogsz ott egy kis területet ami másféle szövet és izgalmi állapotban kicsit megnagyobbodik ha megvan, nyertél.. :)
2012. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Csak a középső ujjam nyomtam be neki, ovatosan, de azt sem tudtam teljesen, mert fájt neki.:)

2 ujjal nem próbáltam :)

2012. dec. 2. 17:10
 10/17 anonim válasza:
Igen ugy ha szüz nem egyszerü a helyzet.. :-/ Ha kellemetlen neki v fáj ne erőltesd...Hmm akkor marad a nyelved ami csodákra képes ;)
2012. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!