Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a barátnőmnek,...

Mit csináljak a barátnőmnek, hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Ma ittvolt nálunk, csokoloztunk, simogattam, aztán odanyultam a puncijához.. előszőr ellenkezett, de másodszór már engedte..utána belenyultam a bugyijába, nedves is volt, meg minden, elkezdtem azt is simogatni, meg az ujjom is beledugtam párszor..azt mondta hogy jól esik neki, de nem is nyögött, semmi olyan nem volt, csak néha nagyobbakat sóhajtott :P

Mit csináljak, és hogyan, hogy jobban élvezze?

Sex még nem lesz, ezt megbeszéltük.

Szüzek vagyunk mindketten :)


2012. dec. 2. 16:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És azzal mit csináljak?:D Nyaljam össze vissza?:P Vagy csak a csiklóját?
2012. dec. 2. 17:30
 12/17 anonim válasza:
100%
tegyuk fel smaroltok aztan mesz lefele csokolgatod a melleit aztan a hasat vegul a combjat de nagyon finoman amikor a comjatol mesz befele akkor mar ne csak csokolgasd hanem a szad kovesse a vonalat a celpontig a csikloig es akkor ovatosan nagyon lassan elosszor es fokozatosan lehet gyorsulni de figyelni kell a reakcioit;) 17/F
2012. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na ezt majd kipróbálom :D

Melleit is simogattam, olyan kemény lett a bimbója, hogy gyémántot lehetett volna vágni vele :))

2012. dec. 2. 17:49
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de jöhet még!

Zöld kezet nyomtam mindenkinek!

2012. dec. 2. 17:49
 15/17 anonim ***** válasza:
csókolgasd a nyakát, simogasd a combját ;)
2012. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
húzd le a naciját, és közepes tempóba húzogasd ki-be az ujjad, néha a csiklót nyald meg, simogasd azt is, tuti orgazmus ;):DD
2012. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
altalaban nem nyognek csak szexnel vagy a kemnyebb pettingnel, ha nedves volt akkor elvezte hidd el, lehet hogy szegyelte picit magat, ne add fel folytasd es probald meg kinyalni ha engedi
2012. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!