Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj, ha így gondolkodom a...

Baj, ha így gondolkodom a szüzességemről?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, mindjárt 17. Még szűz. Most szerelmes vagyok egy srácba, vele pl. tök szívesen elveszíteném, de neki nem ugyanazt jelentem, mint ő nekem. Olyannal szeretném, akibe szerelmes vagyok, és viszont szeret. (ez a kérdéses a mostani srácnál, kicsit úgy érzem, csak kihasználja az éréseimet... :( ), olyan körülmények között, hogy biztonságban legyek, és bízhassak a srácban... Most eléggé úgy érzem sose találok ilyet :( Ne legyenek ilyen elvárásaim?
2013. febr. 12. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
de legyenek, jól gondolod
2013. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
De találhatsz olyat és vele lesz jó, mert sokáig vele lehetsz és nem fogsz kételkedni benne, hogy mikor hagy el... mivel csak kihasznál
2013. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól gondolod.

Akinek van egy elképzelése arról, hogy milyen élményre vágyik, annak érdemes ragaszkodnia hozzá.

2013. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális lány :)
2013. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez a normális gondolkodás,örülök hogy nem vagyok vele egyedül:)
2013. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy én mértnem találok ilyen csajt... :D
2013. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valahogy én is ilyennel szeretném... pedig már nagyon kangörcsös vagyok :D
2013. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6: Mert ez nem beszédtéma, tehát nem tudsz ilyenekről beszélni szüzekkel.:)
2013. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: Nem érted, miért az a normális gondolkodás, hogy ha tudjuk, hogy valaki ki akar használni minket, akkor eltöprengünk, hogy vajon kezdjünk-e vele?... ?
2013. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De ő nem tudja...csak "úgy érzi"... de mondtam is. Ha így érez, és neki ennyire fontos, hogy szerelemből veszítse el, akkor tegye. És megértem én, hogy nektek ez a normális, de nekem más a véleményem.Ennyi
2013. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!