Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nőként így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nőként így gondolkodom és kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Nincs türelmem és önbizalmam egy kapcsolathoz, rengeteget csalódtam már, sosem jött össze a dolog, azokkal, akik igazán tetszettek. Meg a szerelem elég gyerekes dolog, úgyis elmúlik, meg nevetséges minden ilyen, hogy házasság, kinevezünk egy embert hogy nagy ő meg társ...ami szüreállis mert többmilliárdan élünk a földön...meg még eddig is volt olyan hogy sok jóképű pasinak tetszettem, de nem mentem bele a dolgokba, mert ne nevetessen már senki, hogy én kellek nekik..és nem tudtam volna külsőre azt a vizuális élményt nyújtani, amit ők nekem...Párkapcsolatra alkalmatlan vagyok vagy megunom, vagy alárendelem magam, így inkább jobb a semmi. Arra gondoltam, hogy sosem akarok párkapcsolatba lenni, így nincs csalódás, hanem helyette majd egyéjszakázok, így legalább senkinek nem kell megfelelnem és nem kell szégyellem magam senki előtt mert nem vagyok tökéletes szépség. Szóval sosem akarok senkihez se tartozni, nem merek, nem érdekel, minek?
2013. jan. 12. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát türelmem az nekem sincs,de így semmihez.A számítógép is csak azért nincs ezer darabban már,mert nem tudok venni újat.Szerintem még éretlen vagy egy kapcsolathoz amit írtál,azok alapján.Majd később,1-2 év mulva.
2013. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez erléggé gyerekes gondolkodásmodra utal és sok bökkenöje van

Ha bejátszod:

- te leszel a k*rva

- te leszel a k*rva

- Valószinűleg k*rvának fognak tartani a környékbeliek.

- elveszti ka bizalmukat a pasik a te irányodban mert azt hallják h k*rva vagy.

- Ha késöbb esetleg családot szeretnél alapítani akkor nem lesz pasi aki bevállalna mert atotl retteg, hogy mikor mész másik pasihoz, mivel azt hallotta hogy k*rva vagy.


Szóval nem ajánlanám :S

2013. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alexandra0908 ***** válasza:
60%
Pár évig biztos megy ez a "jó nekem egyedül is" helyzet...de nem végleges.Most a csalódottság beszél belőled,majd megváltozik ez a hozzáállásod is és túllépsz azon,hogy "nem vagy elég jó,meg nincs megfelelő társ,meg a szerelem gyerekes" dolgon és értékelni tudod magad akkor igazán boldog lehetsz!
2013. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, de majd úgyis "kinövöd", ha az egyéjszakásokkal elég önbizalmat szerzel. :)

Na és majd írd már meg, hány privit kaptál! :D

2013. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az lenne az ideális, hogy ismerkednek, egymásba szeretnek, összejönnek, egymással akarják leélni az életüket és gyereket akarnak.

Na most nem így működik ez ahogy szeretnénk. Amíg nem találod meg azt a valakit akinél úgy érzed, hogy nem kellene más soha az életben és a többi csak pótlék lenne addig jó ez a lazább életforma.

Akit szeretsz azt nem unod meg. Alárendeléssel csak akkor van bajom ha egyoldalú. Normális esetben mindkettő alárendeli magát a másiknak és ilyen szinten egyenrangúak. Van akinek az egyszerű kedvesség, szeretet kifejezése is egyet jelent ezzel.

Én meg szeretnék tartozni valakihez, de soha többé nem tudnám még egyszer elkötelezni magam. Alig van olyan akit nem csak megtűrnék magam mellett és nem csak nyűg lenne.


21/N

2013. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a szerelem kizárólag a hormonokon múlik, elmebeteg állapot. Kémia és illúzió, ennyi lenne a szerelem.
2013. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz, mint akit mostanában dobtak.
2013. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha neked ez így jó, csináld.

Most tényleg az a kérdés, hogy kivitelezhetőek-e az egyéjszakás kapcsolatok??? :D

2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!