Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj, ha így gondolkodom a...

Baj, ha így gondolkodom a szüzességemről?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, mindjárt 17. Még szűz. Most szerelmes vagyok egy srácba, vele pl. tök szívesen elveszíteném, de neki nem ugyanazt jelentem, mint ő nekem. Olyannal szeretném, akibe szerelmes vagyok, és viszont szeret. (ez a kérdéses a mostani srácnál, kicsit úgy érzem, csak kihasználja az éréseimet... :( ), olyan körülmények között, hogy biztonságban legyek, és bízhassak a srácban... Most eléggé úgy érzem sose találok ilyet :( Ne legyenek ilyen elvárásaim?
2013. febr. 12. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#8/#11:

Én tökéletesen egyetértek Veled :)

#9

Nálam ez beszédtéma, és még nemvolt olyan (szűz) csaj, akivel nem beszéltünk volna róla... :D

2013. febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jól gondolkozol! Húzd az időt minél tovább! Ne csak mondja a pasi, hogy szeret, hanem bizonyítsa is be! Bebizonyítani pedig úgy tudja, ha vár amíg Te nem akarsz komolyabb dolgot kettőtök között, és nem sürget!
2013. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Az ilyen kommentek után fog el a szánalom... -.-"

Hülye gondolkodás lvl: 99

2013. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ŐŐŐŐŐ... köszi a válaszokat, pár kommentet azt hiszem töröltek. Valaki meg tudja mondani, mit írtak, amit én már nem láthatok?
2013. febr. 13. 15:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Móni te vagy az? :)
2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Véletlen sem Móninak hívnak...
2013. febr. 13. 16:33
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg míg olyat találsz,akivel igazán akarod és viszont szeretitek egymást,nem csak kihasznál. Attól,hogy 17 vagy/leszel még nem kell elvesztened a szüzességed. A legfontosabb,hogy az első szerelemből történjem,amikor mindketten fülig szerelmesek vagytok a másikba. Én is 19 éves koromig vártam,amikor is megtaláltam azt a valakit,akivel az egész életemet le tudnám élni,és nála tudom,hogy ő is nagyon szeret.Tehát érdemes várj,mert az nem fogod megbánni.

19/L

2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!