Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit csináltatok volna?...

Ti mit csináltatok volna? Soha nem éreztem cikinek, de ott a nyakamban dobogott a szívem.

Figyelt kérdés

Röviden:

20 éves vagyok, szűz. Nem érzem cikinek, de azért nem híresztelem, szimplán azért, hogy megkíméljem magamat a fölösleges szívatásoktól.



Történt pedig a következő:

Buli előtt alapozás volt, páran voltunk a szobában, lányok, fiúk vegyesen. Volt köztük egy olyan lány, aki amolyan "ribizli", és anno majdnem összejöttünk, de aztán összejött mással, ezért nem lett semmi.


Az egyik lány feltette a kérdést, hogy ki mikor veszítette el a szüzességét? És szépen mindenkit sorba kérdezett, hiába terelődött el a téma.

Amikor engem kérdezett, hirtelen nem tudtam, mit mondjak. Azt mondtam, hogy "magánügy, nem mondom el". És mivel mindenki más válaszolt, így elég izé volt a helyzet.


- Ilyen helyzetben ti mit csináltatok volna?

- Ha társaságban valaki ilyet benyög (akiről egyébként nem is néznéd ki, hogy az), mire gondolnál?



2013. febr. 18. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő dolga. Nem érdekelne, még mindig jobb mint a mai lyukas 12-esek
2013. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát gondolnám hogy lehet szűz, vagy hogy valamiért cikinek érzi. És még gondolnám hogy hazudhatott volna.
2013. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi az a ribizli?


Amúgy az emberek közt nincs olyan nagy különbség: egy hajszálon döntötte el több jelenlévő, hogy mond egy igaz vagy hamis választ a kérdésre, vagy hogy visszautasítja a válaszadást. Az, hogy Te így viselkedtél talán sokakra bátorítóan hat, hogy máskor ők is így tegyenek.

2013. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

-miért nem tudtál valamit hazudni? tök mindegy, hogy az vagy-e, vagy sem, mondasz egy számot aztán kész :D

-egyből tudnám, hogy szűz, hiszen, aki nem, az vagy "szépít" valamerre a számon, ha nem elégedett vele, vagy csak simán kiböki a valót, de semmiképp sem terel ilyen feltűnően.

nem kell szégyellni egyik esetet sem, nem is kell zavarbajönni, 20 évesek vagytok (kb), nem 13 :D

2013. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 :Én például sosem hazudok, képtelen vagyok rá, és nagyon elítélendőnek tartom.

EZ is benne foglaltatik a 3. hozzászólásomban, miszerint példát mutat avval is másoknak, hogy nem szükséges hazudni.

2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én azt gondolnám, ha mindenki őszinte egy társaságban és egyvalaki nem az, meg nem vállalja fel magát, szóval azt gondolnám, hogy nem a barátai között érzi magát, nincs feloldódva, szóval kívülálló, idegen, nem közénk tartozik.


baráti társaságban mindent fel lehet vállalni, ami cikis azt is, legfeljebb nevetünk egy jót.

2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4: Egyébként elmondom, hogy akkor érinti a kérdés a legérzékenyebben az embert, ha nagyon is éli ezt az intimitást.

Ha neki a legmélyebb gyengéd érzésekkel van összefüggésben, és zaklatásnak érzi a kérdést emiatt és főleg akkor amikor éppen gyengéd kapcsolata van, és vagy szerelmeskednek már de még aktus nélkül, vagy éppen nemrég volt az első aktus, vagy már hónapokkal, 1-2 évvel korábban, de még mással nem volt kapcsolata. szóval a kérdés visszautasítása inkább azt jelzi, hogy az illető igen közel áll a témához.

Akik ezt félvállról könnyen megválaszolják, azok vannak a legtávolabb ennek megélésétől vagy annak ismeretétől hogy miről is beszélnek.

2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért nem hazudtam, mert nem szoktam, így ösztönösen inkább ezt mondtam. Utólag gondolkoztam én is, hogy lehet füllenteni kellett volna, de ösztönösen ez jött, nem akartam sokat csöndben maradni, hogym it is mondjak, mert akkor nagyon feltűnő lett volna.


Amúgy a társaságban ott voltak a legjobb barátaim is, a lány is, akivel alakulgattak a dolgok, tehát nem voltam "kívülálló".

2013. febr. 18. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem kis tapintatlanság erről kérdezgetni másokat. Mindenkinek a magánügye, én még a legjobb barátnőimről sem tudom, hogy ők mikor vesztették el pontosan és ők is csak sejthetik, hogy én még szűz vagyok, mert nem láttak még kapcsolatban fiúval. Mindenkinek a magánügye kéne, hogy legyen. És a te helyedben hasonlóan cselkedtem volna. Mégis mi közük hozzá? Midenki törődjön a saját dolgával. Az olyanokat pedig rühellem, akik ilyesmiért furcsán néznek a másikra, vagy kifejezetten 'ciki'-nek tartják.
2013. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!