Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek gáz, ha...

Lányok szerintetek gáz, ha egy lány egy tapasztalt, figyelmes huszonéves sráccal veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne tedd. Gáz.
2013. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem egyből egy tapasztalt 40-essel??? Igen, ciki. Keress a saját korcsopotodban.
2013. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
azzal veszti el akivel akarja
2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem gáz.De szerintem túl fiatal vagy még ehhez.Élvezd az életed!:)
2013. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

alapból, ha már felmerül benned a kérdés, hogy gáz-e vagy belemenj-e, az régen rossz... hidd el, ráérsz, ha még vársz minimum 2 évet, és akkor már nem lesz kérdés, hogy akarod-e mert lelkileg megérsz rá addigra. ne siesd el, mert nagyon megfogod bánni te is és a szexuális életedre is kihatással lesz

17 l

2013. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

16 éves kor alatt a pettinget se javaslom, mert könnyen dugásra csábít a petting. A közösülés meg felelősségteljes dolog mind a fertőzések, mind pedig a teherbeesés kockázata miatt. 20 éves korig még nem is kifejlett a test, gondolkodásmódra meg legalább 22-23 éves korig szinte mindenki éretlen még, tehát még egy 20 éves is csak félig van képben a világ és az emberi psziché működéséről, felelősségről, és élettapasztalata si túl kevés még egy 20 évesnek is...


Ha teherbe esel tiniként, a gyerekednek nem igazán tesz jót egy éretlen gondolkodású és -érzelmi világú, élettapasztalatotokkal alig rendelkező anya, azaz te... hiába fogod szeretni gyermeked. És neked se biztos, h jót fog tenni, hogy gimi mellett babát gondozol, meg szülési szabadság miatt kimaradsz, miközben (normális) jövedelemmel se rendelkezel.


Csak egyszer nem vigyáz az ember, és a fogantatás, és/vagy a fertőzés meg van... Ha mégis szexelni akarsz (amiről lebeszéllek 16-17 éves korodig, de jobb várni vele akár 20-22 éves korig, főleg egy lánynak), szóval ha mégis szexelni akarsz, óvszer MINDEN EGYES ALKALOMMAL legyen a fiún!!! Esetleg orális szexnél mellőzhetitek, de azt szigorúan tilos ,ha nyílt seb van a szájban (pl. orvosi kezelés után 24 órán belül), bár egy láthatatlan pici seb a szájban vagy a nemi szerven is elég a fertőzéshez gumi nélkül, még szájas szex esetén is...

2013. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bástya Elvtárs válasza:

Nem a kor számít! Mármint az övé!

Te még fiatal vagy! Várj még! Tudom, a környezetedben szinte mindenki "TÚL VAN MÁR RAJTA", de ez téged ne zavarjon! Találkoztam diplomás nővel (pedagógus), aki 40 az idén, és bevallotta, hogy anno 12 volt! Tehát, érted?! Nem a kor(szak), nem a képzettség, stb. számít, hanem TE magad! Magadnak felelj meg, ne másnak! Ha majd anyaként, nagymamaként a tükör elé állsz, gondolj erre!

2013. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
><' nekem is úgy volt...
2013. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!