Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj a huszonéves fiúkkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a huszonéves fiúkkal, hogy egyre több huszonéves lány választ párnak öreg palit, olyat, aki az apja is lehetne?

Figyelt kérdés

Nem a 5-10 évvel öregebbre gondolok, de a 18-25-30 évvel öregebb palikat sem utasítja el egyre több huszonéves lány.

Vagy sok a meleg fiú, és így nem találnának párt?


2013. jan. 25. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
nekem 5évvel idősebb a pasim,tehát nem érint.lehet,hogy ti pasik vagytok puhap.csök :P
2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ők komolyabbak.

Végül is van gond.Ez a mindenemet borotválom lányos kinézetű 20on évesek elég gázak.

2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én kivétel lehetek, mert én nem vonzódom a vénebb faszikhoz, soha nem is vonzódtam. A hideg kiráz a gondolattól, hogy ágyba kéne bújnom egy nálam 20-30 évvel öregebb pasival, brrr...:S Nekem a korombeli, max. 35-ig tetszenek pasik.


27 L

2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Money, money, money.
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyrészt valóban, az idősebb pasasoknak több pénzük van, másrészt az menőbb, mint közel egykorúakkal összejönni.
2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tegnap kérdeztem ezt meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39200..


talán az én kérdésem a válasz a te kérdésedre.

2013. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Érettebbek. Ezt úgy mondom, hogy nekem is jóval idősebb a párom.


Ha az ember lánya komoly kapcsolatokat akar, azt sajnos a legtöbb esetben nem kaphatja meg huszonévesektől, mert ők még "kiélik magukat", nem gondolnak igazán komoly kapcsolatra, családalapításra. Még nem itt tartanak egyszerűen. Biztos akadnak akik nem ilyenek én sajnos ilyet nem találtam.



Harminc felett viszont már jobban lehet a férfiakra számítani, ha végleges társat akarunk, gyerekekkel.

2013. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, én vágyom komoly kapcsolatra és családalapításra, viszont a korosztályomban alig van olyan lány, aki erre alkalmas lenne, és az a kevés is mind foglalt.
2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Máshogy gondolkoznak, mint a fiatalabbak.

Én mondjuk pont nem vagyok jó példa, mert egyidős vagyok a párommal, de tény, hogy nem volt egyszerű őt megtalálni. Olyan embert kerestem, aki előre tervez, felelősségteljesen gondolkozik, mielőbb családot szeretne. Ezek a dolgok kevés huszonéves fiúról mondhatók el,de annál több huszonéves lányról. Ezért fordulnak a lányok inkább az idősebb férfiak felé.

Manapság sok pasi 35 is elmúlik, mire egyáltalán elgondolkozik azon, hogy családot alapítson.

2013. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Életem első szerelme is ennyivel volt idősebb nálam. Ők másképpen gondolkoznak és másképp látják a világot és én ebbe vagyok képes beleszeretni. Velem egyidősbe nem, nem megy.

10 év oké, a párom is ennyivel idősebb, de velem egykorúval nem menne a dolog.

2013. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!