Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges még az életben egy...

Lehetséges még az életben egy olyan lányt találnom, aki 15 éves és még szűz?

Figyelt kérdés
Manapság az a divat, hogy 12 évesen már elveszítik, ami szerintem elég durva. Létezik még olyan 14/15 éves lány, aki még szűz?
2013. febr. 3. 08:25
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

19 éves vagyok és szűz :)

már egyetemista vagyok, de a középiskolai osztályomban még tizenkettedikben is legalább nyolc szűz lány volt, pedig kedvesek és nem csúnyák egyáltalán.

2013. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell minden tinédzsert szidni. A legjobb mikor egy 15 éves, a másik 15 évest azért hibáztatja, amit ő is ugyanúgy megtett. Vannak normális emberek, akiknek nem a facebook és a szex az életük. A 12 pedig túlzás.

De van aki 16 évesen szerelmes lesz, és véleményem szerint ha szeretik egymást mindketten úgy gondolják, eltelt egy bizonyos idő, lefeküdhetnek egymással, nem?

2013. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Likó válasza:
Én 19 éves voltam mikor elveszítettem a szüzességem,és büszkén jelentem be hogy megérte várni :) A szüleim úgy neveltek hogy csak annak adjam oda magam akiben már teljes mértékben megbízok hogy engem akar,nem pedig a szex miatt van csak velem....ezért mikor összejöttem a barátommal,kb fél évig nem volt semmi csak csók :) és mikor már biztos voltam benne hogy szeret,oda adtam neki a szüzességem...és ő is szűz volt :P és már 1 éve hogy együtt vagyunk! Mindenkinek azt tudom ajánlani,míg meg nem ismeri a partnerét,addig kézfogás,és csókon kívül ne engedjenek semmit :) nem bánjátok meg :)
2013. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!