Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagyok még, de nem...

Ha szűz vagyok még, de nem mondom el a pasinak, kiderül szex közben?

Figyelt kérdés
Mármint ha esetleg nem véreznék stb. Mi van ha nem mondom el előre? Miből lehet észrevenni?
2013. febr. 2. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
hát.. majd kipróbálod milyen fájdalomküszöböd van
2013. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Értsétek már meg, hogy elkell mondani! Ha elfut akkor örülnöd kéne, hogy lekopott a paraszt. Ha ő az igazi, a megfelelő partner akkor örülni fog neki! Miért nem mondod el?
2013. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, nyugodtan elmondhatod neki. 20/F
2013. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, belöki a lompost lazán (mert nem hiszi, hogy szűz vagy) és a szemed rögtön akkora lesz mint a fejed.
2013. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mazochista-e vagy?
2013. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért ez tényleg ekkora fájdalom?


Amúgy azért nem szívesen mondanám el, mert ő már nagyon tapasztalt. Volt neki jópár barátnője, szóval lehet ha tudná, nem akarna velem "bajlódni". Tudom akkor mindegy is, meg akkor nem ő az igazi meg hasonlók.

2013. febr. 2. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Én nem kötöttem előtte az orrára. Nem hazudtam neki, ha szóbajön, megmondtam volna, de nálunk a szex teljesen spontán történt. Illetve nyilván mindketten sejtettük, h ez lesz a vége (akkor aludtam nála először). Már bennem volt egy ideje, mikor megkérdezte, hogy amúgy szűz voltam-e. Mondtam h igen.. :D Nekem nem fájt, nem is véreztem, csak kicsit kellemetlen volt az a feszítő érzés egy darabig. Mondta, hogy ő abból gondolta, mert eléggé szűk voltam. Szóval ha mást nem, szerintem ebből nálad is levenné a srác a szitut :)

18/L

2013. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 21:46 de megkérdezte, hogy szűz vagy e. Akkor nyílván úgy kezelte, hogy ha szűz vagy akkor ne fájjon. Na meg egy tapasztalt srác biztos, hogy ráfog jönni, mert egy tapasztalatlannál is fennáll, hogy rájöhet. Semmi értelme titkolni.
2013. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A pasik 99%-a imádja a szűz lányokat, pont azért mert szűkek. Sokan azon vannak, hogy felejthetetlenné tegyék a lányoknak az első együttlétet. Hogy mennyire fog fájni, az majd kiderül, de jobb ha elmondod, különben tényleg nem fog kímélni az első behatolásnál, és ha olyan vagy, akkor nagy nagy fájdalom lesz neked. Az meg hülyeség hogy az "igazival" veszítsd el, azzal kell akivel úgy érzed jónak. Én egy vadidegen pasival csináltam először és eszméletlen jó volt :)
2013. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért, az jó ha szűk?

Nem pont az a lényeg hogy ki kell tágítani? :D

2013. febr. 2. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!