Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Függhet a szűz hártyán lévő...

Függhet a szűz hártyán lévő lyuk a menstruáció erősségétől? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de csak érdeklődnék, hogy ha nekem általában elég erős vérzéssel jár a menstruációm, az lehet azért, mert a szűz hártyámom nagyobb a lyuk mint olyannak akinek alig vérzik, vagy esetleg már át is szakadt? Vagy abszolút független ettől? És ha mindig erős vérzésem van, az befolyásolhatja, hogy szüzesség elvesztésekor mennyire fog vérezni?

Légyszíves csak komoly válaszokat írjatok!



2013. febr. 2. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma mennyiségű a vérzése.Attól hogy nagyobb a nyílás a vérzés mennyisége nem lesz több.Nem szükségszerű a szűzesség elvesztésekori vérzés mennyisége szintén.
2013. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs összefüggés, de miért nem nézed meg a szűzhártyádat?

Két ujjal óvatosan szétnyitod a kisajkaidat és a hüvely bejáratnál kell lennie. És máris kiderül milyen lyuk(ak) van(nak) rajta.

Remélem segítettem valamit!

2013. febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!