Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először feküdtünk le a barátom...

Először feküdtünk le a barátommal, és nekem a legelső volt. És másnap este ilyen véres folyás volt a bugyimba. (Nem a szokásos). Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez lehet hogy a szűzhártyám átszakadása miatt van? Vagy vmi baj van? Ugye semmiképp sem a terhesség elsõ jele? Ugye mással is megtörtént már? Köszönöm elõre is az értelmes válaszokat!

2013. jan. 14. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2013. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvesztetted a szüzességed azért,de védekezni nem ártott volna.
2013. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk, de azthiszem miután levette a gumit, még utána tovább csináltuk picit,de azt nemtudom hogy bennem élvezett volna el. Vagy azt éreztem volna? de akkor biztos azért? mert egy nap eltelt azóta hogy megtörtént:/
2013. jan. 14. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem védekeztél.Ha beléd rakja gumi nélkül lehetsz terhes,de tüneteid még nincsenek másnap,csak két hét múlva.
2013. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lázikka18 válasza:
énis ugyan igy voltam mint te elsőnek voltam a barátommal és másnap kicsi fér jött belőlem megijedtem elmentem dokihoz és azt mondta h ez a természetes ha egy kicsi vér jön belőled vagy az aktus napján vagy másnap ez a szűz hártya átszakitása miatt történik és semmi baj ja és azt nem érzed szerintem ahogyan elmegy benned.
2013. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2013. jan. 15. 13:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem felcsinaltak kicsim :c
2013. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!