Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges még az életben egy...

Lehetséges még az életben egy olyan lányt találnom, aki 15 éves és még szűz?

Figyelt kérdés
Manapság az a divat, hogy 12 évesen már elveszítik, ami szerintem elég durva. Létezik még olyan 14/15 éves lány, aki még szűz?
2013. febr. 3. 08:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

vannak. az osztályomból mindenki szűz még

14l

2013. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb még szűz, csak mivel egyik barátnője kijelenti, hogy mekkorát szexelt, így nem maradhat le, legalább szóban neki is kell, különben béna, maradi, kislány, gyík, stb lesz. Így aztán a 90%-uk valójában még szűz és ha f*szt látnak, akkor sírva fakadnak és elszaladnak.
2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sokan léteznek még 18-20 évesen is, akár huszonévsen is, nem mindenki akar k.rva, r.banc lenni. Továbbá léteznek még emberek, akik kapnak nevelést a szüleiktől. Legalábbis remélem...
2013. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A legtöbbjük egyébként csak beszél róla, nagy a szája, de valójában nem is csinálja, csak gáz azt mondani, hogy "én még nem", ezért mindenki azt hiszi, hogy hú már mennyi tizenéves szexel, pedig igazából nem is. Szerintem.
2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a 15 éves lányok max. 20%-a szexelhetett, a többi még szűz. Oké, az arány nem biztos, de az igen, hogy jóval több szűz van mint aki már szexelt. Vagy az van, hogy a "menő" lányok eldicsekednek vele, a többi meg rámondja, hogy ő is szexelt, mert nem akar lemaradni. Vagy pedig azért hiszik ezt az emberek, mert tudnak 1-2 szexelő 15 éves lányról, és általánosítanak, hogy jaj, az összes mai tini ilyen.


Én 16 éves vagyok, 10. osztályos. Nálunk nem hencegnek a lányok a szüzesség elvesztésével, kb 4 lányról tudjuk, hogy már szexel, de abból 3 kapcsolatban van, a negyedik az, aki bulikban is odaadja magát. Persze van néhány akit ilyen téren nem ismerünk, de az biztos, hogy a lányok többsége még szűz nálunk. (egy átlagos pesti gimnáziumba járok)


16/L

2013. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17 évesen is az vagyok, pedig annyira nem vagyok ronda :D
2013. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Én is 15 vagyok, és szűz. ;)
2013. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
15 vagyok..Azt mondják,hogy nem vagyok csúnya..és szűz vagyok...Persze sosem lennék olyan meggondolatlan,hogy olyasvalakinek adjam oda magam,akit nem szeretek nagyon..Butaságnak tartom,hogy 'divatból' vesztik el a szüzességüket a mai lányok..:( Az én osztályomban a 23 lányból kettő nem szűz..A többi igen 15-16 évesek,és majdnem mind szép:)
2013. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok, és 15 éves. És hülyeség, hogy nem lehet találni ebben a korosztályban szűz lányokat... Talán egyenként végigkérdeztél egy fél iskolát, vagy honnan veszed? Talán csak úgy ránézel a lányra, és megmondod, hogy na ő tutira nem szűz?

Az osztályomban 17 lányból 2 nem szűz. Az egyik 2,5 éves kapcsolatban van, a másik meg egy ribanc.

2013. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Találsz:)18 leszek és még az vagyok,amire büszke is vagyok!
2013. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!