Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy fogok én valaha olyan...

Hogy fogok én valaha olyan nőt találni, aki elfogadja a későn érésemet, tapasztalatlanságomat?

Figyelt kérdés
24/F
2013. jan. 23. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, asszem.
2013. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Későn érés alatt mit értesz pontosan? Még mindig a babáiddal játszol, vagy mi?
2013. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyen véglet nem vagyok. Igazándiból kimaradtak a fiatalkori élmények, így az első csókon sem estem túl. Rettenetesen félek attól, hogy örökre magányos maradok emiatt.
2013. jan. 23. 18:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ismerkedsz minél többet! Előbb-utóbb majd te is tapasztalt leszel... bár ilyen hozzáállással inkább utóbb :/

Szedd össze magad, és légy férfi!

2013. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerű hétköznapi témákról szívesen elbeszélgetek a nőkkel, ha kell, de tovább nem merem vinni. Szégyellem felvállalni a nők iránti vonzalmamat a szüzességemnek hála.
2013. jan. 23. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:
ha lenne életed, eredményeid, egzisztenciád, céljaid, stilusod stb, akkor rádmásznának a nők. Szóval a tapasztalatlanságod nem a szexuális élmények hiányából fakad, hanem abból, hogy luzer vagy. Azért vagy luzer, mert nem mered a kezedbe venni az irányitást a dolgaidban. CSak max olyan immel-ámmal. Ha pl meg akarnál csokolni egy lányt és ő meg nem engedi, pedig látszolag semmi oka nem lenne az elutasitásra, akkor valoszniüleg nem probálkoznál tovább.
2013. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy, h ezt eltitkolod.
2013. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

,,Ha pl meg akarnál csokolni egy lányt és ő meg nem engedi, pedig látszolag semmi oka nem lenne az elutasitásra, akkor valoszniüleg nem probálkoznál tovább."


Akkor minek is erőltetni? Nem akarja, kész, ennyi, tudomásul kell venni.

2013. jan. 23. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
csak épp a lányok nem ilyen logikusan gondolkodnak.
2013. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na és hol laksz?
2013. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!