Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondanátok a párotoknak...

Elmondanátok a párotoknak hogy még szüzek vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint még ismerkedés idején. És azt hogy még soha sem csókolóztatok? Vagy felesleges elmondani?
2013. jan. 4. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha őszintén beszélgetünk és elmondhatok neki mindent, tehát megértő és elfogadó akkor biztosan. Ha meg nem ilyen, akkor amúgy sem jönnék össze vele.
2013. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd később. Ne ismerkedés elején. Amikor már beszélgettek ilyen témákról, lehetőleg kapcoslatban. Én ilyen infókat nem adnék ki akárkinek.
2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legelején nem, csak akkor ha már "biztos" a kapcsolat.
2013. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a legelején biztos nem csak akkor h már éreznék valamit iránta és ő is irántam 20/L
2013. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

simán

ha ez zavarja, akkor ássa el magát:D úgyértem semmi rossz nincs ebben:) szerintem külön élményt ad a csóknak, ha olyan kis bénácska, és tudom, hogy azért mert még nem volt hozzá szerencséje:) és ez messze nem negatív élmény:) (bár néha haraphat, de kitérdekel?:D)

2013. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számomra nem abból áll(na) az ismerkedés, hogy Helló, te szűz vagy még? Vagy netán nem is csókolóztál még? Stb. Amennyiben érzelmekre épül és komoly a kapcsolat, akkor természetesen igen, elmondanám (habár ennek így nem is sok értelme van, mert érzelmek nélkül úgy sem látnám az értelmét semmiféle kapcsolatnak). Elmondanám akár azt is, hogy még csak nem is csókolóztam, ugyanis ha tényleg érdeklem az illetőt, akkor nem fogja ezt ciki tartani. Én a másikban az embert, a szerető társat keresem, az ilyesmi mellékes. Messzire el is kerülöm azokat az embereket, akik ezek alapján ítélkeznek mások felett, ahelyett, hogy inkább jobban megismernék az illetőt. L
2013. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el neki. AZ elején meg végképp nem. Ha el is akarod mondani, akkor csakis akkor, ha már a párod és jártok.
2013. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként maga a kérdés is elég furcsa: az ismerkedés elején számomra a másik fél még csak lehetséges jelölt státuszban áll, nem pedig a párom. Onnantól kezdve válik a párommá, miután megbizonyosodtam arról, hogy mindkettőnk részéről megvan a vonzódás és kölcsönös érzelmeken épül a viszony, innentől nevezném mondjuk kapcsolatnak. És kb. ez lenne az a pont, ahol el is mondanám neki, hogy még nem voltam senkivel.
2013. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha megkérdezik, nincs rajta semmi szégyellnivaló... ismerkedésbe szerintem ez is belefér, elvégre hozzá tartozik az emberhez.. ugyan következtetéseket nem érdemes levonni belőle (mm spekulálni, hogy miért nem volt), de érdekességként lehet beszélni róla

ha ismerkedünk, miért titkoljunk bármit is? nem ismerkedni akarunk?:D

2013. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha már összejöttünk és komolynak látszik a kapcsolatunk és járunk x ideje akkor igen..
2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!