Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt a kapcsolatunk 8 hónap után a barátommal, mindennap kb. veszekedtünk 2 hónap múlva este találkoztam egy fiúval de nem volt semmi csak beszélgettünk, én nem is akartam megcsalni csak jó volt h valaki ennyire megértő volt velem... és mára már nagyon jó a kapcsolatunk helyrejött minden de ezt nem merem elmondani neki mert biztos h szakítana amilyen féltékeny típusú.
2012. ápr. 12. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs de en nem vagyok a feltekeny tipus szoval nem tudom hogy elmond-e vagy sem. de az biztos hogy en a feltekeny tipusokat a szemetdombra vagnam!
2012. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség. Én elmondanám, mert semmi nem történt, és ha ennyiért szakítana, akkor hidd el fog találni okot és más miatt is szakítani fog veled. Arról nem is beszélve ha mástól tudja meg. Néha a bozót telefon nagyon jól tud működni,és azt már nehezebb kidumálni.
2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne mond el.

Én nem mondanám!

2012. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én se mondanám el.Nincs jelentosége.A férfi agy spekulál...
2012. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!