Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak 15 év házasság után, hogy már nincs szerelem, sem vonzódás?

Figyelt kérdés

Annyira nehéz nekem a mindennapokat átvészelni, már nem kívánom. Elvagyok vele de mint férfi már nem kell. Van 2 gyerekünk a kicsi még csak 7 éves.

Szeretném vele megbeszélni a dolgokat, mert nem jó így, hogy nincs szex köztünk. Szeretném neki elmondani, hogy nyugodtan kereshet magának egy másik hölgyet. Én már ezt nem bírom és a lekiismeretemel is el kell számolnom.

Mi lenne a helyes? Segítsetek nekem!


2012. aug. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért azon elgondolkodhatnál, hogy a szerelem egy múló állapot. Ennyi idő elteltével át kell alakulnia szeretetté és kötődéssé.

A szexet beszéld meg vele, lehet az a bajod csak...

2012. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt jó lenne megbeszélnetek.Én is így vagyok sajnos,de nem tudnék ennyi évet eggymás mellett jóban rosszban elhajítani.Szerelem nincs,de ragaszkodás igen.Ja és becsülöm is,neki sem lehet könnyû,de nem panaszkodik soha.Más nõt sem szeretne.A szex fontos,de nem a legfontosabb.
2012. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló szitu volt, 10 év utánn,átment a dolog nyitott házasságba.Működik.Senki nem érti meg,de el nem válnánk semmi pénzért.Rájöttünk hülyeség lenne csak azért mert már szexuálisan unalamas a másik,(azt meg eröltetni nem lehet)de amúgy mindenben nagyon jól megvagyunk.
2012. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj emlékezni azokra az időkre amikor ő volt álmaid pasija, a randikra, emlékezz azokra a dolgokra amiért szerelmes lettél bele! csalogass több romantikus dolgokat az életetekbe, nosztalgiázzatok együtt...beszélgessetek! biztos hogy maradj nyoma benned is a vonzódásnak, csak elő kell csalogatni és a szikrát lángra kell lobbantani! pl a szexnél kipróbálhattok valami újat: játékszereket, jelmezeket, új, izgalmas helyszineket stb. talán mondd meg neki h mire vágysz, és akkro javulni fog a helyzet. :)
2012. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!