Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak? Bűntudatom van!

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, 29 éves nő vagyok. A párom 3 hétre elutazott munkaügyben, kedden jön haza. Múlt hét csütörtökön megbeszéltem néhány barátnőmmel, hogy csajos estét tartunk, elmentünk egy szórakozóhelyre, kicsit be is rúgtunk, de nem vészesen. Ott találkoztam 3 volt egyetemi csoporttársammal, fiúkkal, akikkel egyetem alatt jóban voltunk, utána megszakadt a kapcsolat, ki erre ment, ki arra. Barátnőim az este végén elmentek haza, én maradtam még, hogy beszélgessek velük. Majd úgy döntöttem, mivel minden utolsó járművet lekéstem, hogy az egyik srácnál alszom, ott aludtunk végül is mind a négyen, egy ágyban, de semmi nem történt. Párom már attól is kiakad, ha férfiakkal beszélek, de el szeretném neki mondani valahogy, mert bűntudatom van. Szerintetek jó ötlet megtudnia? Ő elég konzervatív, 43 éves.
2012. ápr. 21. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Mivel semmi sem történt, ezért nem hiszem, hogy érdemes lenne elmondanod neki, főleg, hogy tudod, az ilyenre kiakad.

Akkor legyen lelkiismeret furdalásod, ha megcsalod, de így?

2012. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
nem történt semmi, nem? de én elgondolkodnék azon, hogy kell -e nekem egy olyan, akinek még az is baj, ha szóba állok egy férfiismerőssel..az exem is ilyen volt, ott is hagytam.
2012. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

dehogy!

az én párom is ilyen betegesen féltékeny.

én már megtanultam még egy bókról is hallgatni.

mert csak üvölt, lenéz, hibáztat és hónapok múlva is emlegeti.

ilyennek arról kell mesélni, hogy felhívott valaki magához, te meg elküldted a francba. még ha kamu is. legyen rád büszke.

2012. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem dühöng, semmi negatív vonzata nincs, ha férfiakkal beszélek, csak soha nem tetszik neki. Szóval nem akadályoz meg, de mindig jobban örülne, ha csak Ő lenne nekem.

A bűntudat onnan is ered, hogy azért flörtölésekbe belementem, tetszett a helyzet. De még egy puszi, bármi apróság sem történt.

2012. ápr. 21. 23:30
 5/16 anonim ***** válasza:

mindenesetre ha előadod neki, csavard úgy, hogy a végén büszke mosoly hagyja el az arcát, ne a negativitás.

az neked is nagyobb örömet fog okozni, minthogy magaddal "hencegsz", őt meg egye a fene.

2012. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amit nem tud az nem fáj, ebben az esetben pedig jobb is így, ha nem tud róla, hiszem semmi sem történt!
2012. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Semmiképp ne mondd el neki, te tudod, hogy nem történt semmi és ez a lényeg. Csak fölöslegesen idegesítenéd, hidd el. Ja és már ne is haragudj, de hogy a fenébe lennél még fiatal 29 évesen???


26 N

2012. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
én elmondanám és tőle is elvárom. Ha elhallgatod és később kiderül, mert összefuttok pl ezzel a sráccal és szóba hozza akkor a páros azt fogja hinni h azért titkoltad mert volt vmi. Minek hazudni? nem kell mindent kifejteni, meséld el az estét és h ott aludtál, de közben végig rá gondoltál h milyen jül jártál vele, ezekhez a pasikhoz képest mennyire jó és kár h nem volt ott, továbbá kérdezd meg h zavarjaa-e és akkor többet nem csinász ilyet. Ez így korrekt.
2012. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Végül is csak három pasival voltál egyszerre egy ágyban!!

Remélem, hogy pont ugyan ilyen megértő válaszokat fogsz kapni, ha majd a pasid meséli el, hogy három csajjal aludt egy ágyban...

2012. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát nyilván a haverjaid fiatalabbak, a pasid meg tudja, hogy ő már 43... ha fiatalabbal járnál, az nem lenne féltékeny, enyémek se voltak soha. igaz, okuk se volt rá.
2012. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!