Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak? Bűntudatom van!

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, 29 éves nő vagyok. A párom 3 hétre elutazott munkaügyben, kedden jön haza. Múlt hét csütörtökön megbeszéltem néhány barátnőmmel, hogy csajos estét tartunk, elmentünk egy szórakozóhelyre, kicsit be is rúgtunk, de nem vészesen. Ott találkoztam 3 volt egyetemi csoporttársammal, fiúkkal, akikkel egyetem alatt jóban voltunk, utána megszakadt a kapcsolat, ki erre ment, ki arra. Barátnőim az este végén elmentek haza, én maradtam még, hogy beszélgessek velük. Majd úgy döntöttem, mivel minden utolsó járművet lekéstem, hogy az egyik srácnál alszom, ott aludtunk végül is mind a négyen, egy ágyban, de semmi nem történt. Párom már attól is kiakad, ha férfiakkal beszélek, de el szeretném neki mondani valahogy, mert bűntudatom van. Szerintetek jó ötlet megtudnia? Ő elég konzervatív, 43 éves.
2012. ápr. 21. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de ha a párom három nővel aludna egy ágyban akkor eléggé kiakadnék. Szerintem ne mond el, és ha tényleg a bárod az igazi és vele készül leélni az életedet akkor ne csinálj máskor ilyet!
2012. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

"ott aludtunk végül is mind a négyen, egy ágyban, de semmi nem történt."


Ugye, ezt te magad sem hiszed el!!

Majd amikor valamelyik pasinak megtalál a párja és jól megtép, majd annak "mesélj" !!


Amúgy négyen egy ágyban, nem rossz felállás!

Mindegyikőtöknek rögtön van három tanúja, hogy "nem történt semmi".

Csak azután, nehogy megszülessen 9 hónap múlva egy kis "kitudjakié".

Igaz, majd azt mondod a pasidnak, hogy az övé....


"Majd úgy döntöttem, mivel minden utolsó járművet lekéstem, hogy az egyik srácnál alszom"

És a hőseid közül egynek nem volt autója...

És a taxisok is aludni mentek már...

És a párodnak sem tudtál telefonálni, hogy menjen érted...


Drágám! Ez mese a köbön!!

2012. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És miért nem ülsz taxiba? Koktélra van lové, taxira nincs?

Mi vagy te valami tinilány? Mi jön ez után egy pizsamaparti?


Nem tudom elképzelni hogy ez igaz lenne, de ha mégis biztos lehetsz benne hogy én nem lennék többé az életed része.


Nem mellesleg a kérdésed felesleges, ha a sztori igaz nincs az az isten hogy ez ne jusson a párod fülébe.

Az lehet hogy nem ma, de hogy elöbb-utóbb, akár évek múlva megtudja abban biztos lehetsz.

2012. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha történt volna valami, úgy teszem fel a kérdést (vagy fel sem teszem). Nem értem, mi okom lenne itt hazudni idegeneknek? Csak visszajelzést akartam, hogy emiatt nem kell bűntudatom legyen. Tudom, hogy hülyeség volt. Mint írtam, a barátom külföldön volt akkor. Taxi szóbajöhetett volna, de nem akartam, jól éreztem magam.

Utolsó két válaszoló, ti hogy hoznátok szóba a párotoknak?

2012. ápr. 23. 19:41
 15/16 anonim ***** válasza:

Alaposan beharangozva, hogy van valami ami nyomja a lelked és nem tudod magadban tartani, annak ellenére sem itt - akár meg is mutathatod utólag a topicot - azt ajánlották hogy hazudj neki.

A téma komolyabb annál hogy most egyböl megbeszéljétek, de este mindenképp szeretnéd ha időt szakitanátok rá.

Mikor pedig már mindenre gondol este sürü pislogások közepette előállsz ezzel és azokhoz képest amik végigfutottak rajta ez talán egy megkönnyebbülés lesz. Tudom picit gonosz, picit számitó, de néha muszáj politizálni.

Mentségedre legyen mondva most nem azért politizálsz hogy elönyhöz juss, hanem azért hogy a poziciód egyáltalán megtartsd és ezért mindent megteszel, még politizálsz is ha ez kell hozzá.

2012. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne fogjál bele az otthoni hazudozásba, mert itt sem megy ez neked!

Míg a kérdésedben azt írtad, hogy "Majd úgy döntöttem, mivel minden utolsó járművet lekéstem, hogy az egyik srácnál alszom "

Addig a legutóbbi hozzászólásodban meg azt írtad, hogy "Taxi szóbajöhetett volna, de nem akartam, jól éreztem magam" !!


Már ellentmondásban vagy, pedig még meg sem szorongatott a párod.

Ha ilyen jól érezted magad, hogy haza sem akartál menni, vajon mivel töltöttétek az éjszakát?

Mert aludni, otthon is tudtál volna...


Amúgy az imént kérdezted, hogy mit mondjál a párodnak?

Mivel azt írtad, hogy "párom már attól is kiakad, ha férfiakkal beszélek", ettől a hírtől minimum infarktust fog kapni.

Hát mond azt neki, hogy 10 pasival "aludtál" egy ágyban.

Lehet, hogy örülni fog neki, amikor megtudja tőled a mentőautóban a kórház felé, hogy "csak" hárommal...

2012. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!