Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Statisztikai kérdés: Ismertek...

Statisztikai kérdés: Ismertek olyan lányokat, akik elmúltek 16 és még sosem volt szexuális/párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik városban laknak, hány évesek? Nem itt akarok csajozni, csak statisztikailag érdekel. Nyilván saját jelentkezők története jobban érdekelne, de gondolom ritka az ilyen.

2013. jan. 3. 11:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Azt, aki összevissza smárol, de nem fekszik le velük, szűzk*vának hivják. Ebbe is bele lehetne kötni, és akkor még nem is említettük a petting és orál témát, amit előszeretettel végeznek "szűz" lányok, de ártatlannak nem igazán nevezhető az ilyen. Szóval az vesse rá az első követ, akinek az egyetlen férfi az életében a jelenlegi párja több éve.


A dédnagyis kor nem egyenlő az utána következő korral. Meg ugye valóban hatalmas különbség volt az akkori kapcsolatok, meg a mostani közt. Míg ott többnyire egy kényszerházasságból kacsintott ki az ember, itt manapság szabadon váltogatjuk a párunkat havonta-évente. És akkor ott a fakanál-felmosóvödör téma is.


De továbbra is inkább a kérdésre várok válaszokat.

2013. jan. 3. 14:55
 22/31 anonim ***** válasza:

Én még 18éveset is ismerek! Magamat! :D

18/l

2013. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

... csak az siránkozik ilyeneken akinek szar volt vagy aki még nem vesztette el. egyébként sem értem mi köze bárkinek is ahhoz, hogy a szomszéd helga épp most is azt ordítja, hogy: "Igen, Kálmán!!! Gyorsabban" pedig tegnap még ugyanezt "Dani!!"-val tette. (úgy tudom a szülők késő estig dolgoznak). ha neki úgy jó, akkor had legyen jó. ha nem úgy lenne, akkor nem veszítette volna el. élvezzétek a szexuális szabadságot. vagy ne, de akkor hozzátok illő párt kell találni. készítsetek ilyen társkeresőt, biztos van benne pénz.

mindenesetre igaza van annak, aki azt írta, nem hogy korai ebben az elkorcsosult világban, de régebben még 18 évesen is házasodtak.

2013. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Én még 18éveset is ismerek! Magamat! :D

18/l"


És megtudhatom, hol laksz, és mi volt az oka ennek, hogy eddig nem volt semmilyen kapcsolatod?

2013. jan. 3. 15:55
 25/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem már volt, de majdnem 23 voltam, amikor először lefeküdtem valakivel. Legjobb barátnőmnek sem volt tudomásom szerint még szexuális kapcsolata senkivel. 23 éves, a lakhelyét inkább nem mondanám, mert nem szeretném, hogy bárki felismerje, aztán rajta csámcsogjon, tiszteletben tartom a személyiségi jogait.


23l

2013. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: egyébként nekem kisebbségi komplexusom, szorongásom, megfelelési kényszerem van/volt, ez tetézve idegbeteg neveléssel (sehova nem engedtek el, megszabták, hogy öltözködjek)... ezért nem volt önbizalmam, és ez valószínűleg kiült rám, és ez kombinálva a túlsúllyal... biztos kevésbé vonzó egy srác számára első blikkre, mint egy jókedvtől majd' kicsattanó csaj. Egyébként lett volna lehetőségem egyéjszakásra, de elég szakadt vagy idősebb emberekkel, úgy meg nem akartam, nekem fontosabb volt, hogy vki olyannal veszítsem el, akit szeretek, és akiről úgy érzem, nem használ ki, és nem csak lyukra játszik. Ezzel együtt már olyan 13-14 éves koromtól voltak vágyaim, lehet, 15-16 éves koromra elvesztettem volna a szüzességemet, ha lett volna srác a környezetemben, akivel komolyan gondoltam volna a kapcsolatomat. De mondjuk az, hogy így, érettebben vesztettem el, annyiban jobb, hogy most már teljesen kialakult az értékrendem, ízlésem, világnézetem, biztosabb vagyok abban, ki vagyok, mit akarok, és jobban tudom a tetteim következményeit.


Barátnőm kevésbé önbizalomhiényos, szorongó vagy neurotikus. Őt egyszerűen annyi minden más is érdekli, hogy ugyan vágyna egy rendes kapcsolatra, de nem társfüggő (kevésbé ragaszkodó típus, mint én, szerintem), és nem a szerelemre teszi fel az egészet. Ja, meg mindkét srác, akivel komolyabb lett volna, elég érdekes eset... az egyik mindig akkor kereste volna, amikor ő már feladta, aztán amikor végre újra érdeklődött volna, akkor a srác megint letojta a fejét... a másik meg csak egyszerűen elmebeteg volt sztem az elmondásokból, szociális fóbiás ember, aki nem tudta kifejezni magát meg teljesen rendszertelenül, érthetetlen módon cselekedett... küldte a jeleket, amikor meg teret engedett volna neki a barátnőm, akkor mindig visszavonulót fújt meg furcsán viselkedett. Egyéjszakásat ő sem akar.

2013. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
ismerek két csaj barátom : az egyik 17 éves a másik 19 budapestiek mindketten
2013. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

23L - akkor gondolom elég kis településről lehet szó, ha könnyen kiderülne. természetesen ez esetben nem szükséges, elég ha egy közelebbi nagy város mondasz vagy megyét.


az eddigi elmondásokból az jön le, hogy sokat számít ezeknél a lányoknál az is, hogy korlátozták őket. szóval ezek nem hercegvárások voltak, hanem így alakította a sors, de akár hamarabb is megtették volna.


köüszönöm az eddigieket, kíváncsi vagyok a személyiségekre is, hogy milyen jellegűek ezek az emberek.

2013. jan. 3. 20:47
 29/31 anonim ***** válasza:
23l vagyok: Somogy megye.
2013. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

ÉN! Előbb irta valaki, hogy kevesen vállalják fel hogy válogatósak.. hát nemtudom, én ezt bárkinek megmondom. Nagyon durván az vagyok!! Ezért is nem történt még meg, bár megtehettem volna. Elég rossz helyzetben voltam, ez ugy kb egy éve volt. Szerelmes voltam a fiúba, de tudtam hogy ő nem szeret, mégis mindig jött oda hozzám, én meg hülye kis naív pics@ként hittem neki :) Aztán vele mikor odakerültünk, nemet mondtam mert tudtam, hogy ugyse fogunk összejönni, szóval csak a lyukra megy. Úgyhogy ez így elmaradt akkor. Azóta most nyomulnak - nem akarok felvágós lenni, dehát igy van :) - bár hiába mert egyikőjük sem kell nekem. És már énis unom ezt a "válogatósdit", hogy ilyen vagyok.

17/L

2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!