Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Statisztikai kérdés: Ismertek...

Statisztikai kérdés: Ismertek olyan lányokat, akik elmúltek 16 és még sosem volt szexuális/párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik városban laknak, hány évesek? Nem itt akarok csajozni, csak statisztikailag érdekel. Nyilván saját jelentkezők története jobban érdekelne, de gondolom ritka az ilyen.

2013. jan. 3. 11:43
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Nekem 21 évig semmi, csók sem, aztán begyorsultak az események durván. :D


21/N

2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

nem, nem ismerünk ilyet. ezt akartad kihozni úgyis.


csak azért nem válaszolok rendesen, mert ennek semmi köze a statisztikához. vagy nagyon rosszul csinálod. komolyan ennyiből áll a felmérés, hogy kor és lakhely?

kamuszagot érzek.

2013. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26 éveset is ismerek!
2013. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hallottál valaha is a statisztikárol? Mintavételi modokrol?
2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2-őt is ismerek, pestiek. az egyik 21 a másik 22 éves.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16? Nem kevés egy kicsit? 6 évesen még a többségnek ne legyen szexuális kapcsolata, bár SAJNOS nem ez a helyzet. Egy csomót ismertem/ismerek.
2013. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

ismerem magam. 19 évesen, szeged környékén :D -de türelem rózsát terem.... majd csak lesz valami. Nem vagyok csúnya se, csak egyszerűen amikor megtehettem volna, akkor nem éreztem magam kellően érettnek, meg szerelmes se voltam . Most meg inkább a tanulásra koncentrálok.

De egyébként ismerek több hasonlókorú lányt, akik amiatt nem voltak még párkapcsolatban, mert otthonülősek és emellett még válogatósak is :)

2013. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

igen, ismerek ilyen (16-17 éves) lányokat

budpesten

2013. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
és rondák. ezt is tedd hozzá kedves 8-as.
2013. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Én is 20 évesen vesztettem el, igazából azt terveztem hogy a nászéjszakáig szeretném megőrizni de tettem egy kis engedményt, mivel voltam olyan hülye naiv, hogy azt higyjem az a pasi lesz a férjem is neki adtam magam 20 évesen.

Így visszagondolva szívem szerint vártam volna még vele mert az a pasi nem érdemelte meg ezt az ajándékot, viszont akkoriban már eü gondok miatt szükséges is volt a defloráció hogy a nőgyógyász meg tudjon vizsgálni.

2013. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!