Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Statisztikai kérdés: Ismertek...

Statisztikai kérdés: Ismertek olyan lányokat, akik elmúltek 16 és még sosem volt szexuális/párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik városban laknak, hány évesek? Nem itt akarok csajozni, csak statisztikailag érdekel. Nyilván saját jelentkezők története jobban érdekelne, de gondolom ritka az ilyen.

2013. jan. 3. 11:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normálisan hozzá tudtak szólni.


Igen, ez is érdekel, hogy ha még semmi sem volt, akkor mi lehetett az oka. De azt hiszem kevesen vallják be, hogy válogatósak.

2013. jan. 3. 12:02
 12/31 anonim ***** válasza:
ma 12:01 egyáltalán nem rondák! inkább átlagosak, de a rondaságtól nagyon messze állnak! hozzáteszem azt is hogy az egyik vallásosabb ... tehát a szüleinek van elvárása tőle, szigorúan van nevelve, de attól megvan engedve nekik hogy legyen párkapcsolatuk, csak a rossz tanulás nem engedélyezett :)
2013. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

ez nagyon szigorúan hangzik. (nem.)


szóval képet vagy nem hisszük el!

2013. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam, Miskolcon lakik. 17 éves.

Nem csúnya, csak a szülei szinte sehova nem engedik el és a nyolcosztályos gimiben ebből neki egy kicsit nehéz kitörni...

2013. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
szia, én most jelenleg nem vagyok szűz de ha betöltöm a 16. életévemet akkor újra szűz leszek! :)
2013. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%
gyerekes és éretlen gondolkodásra utal,ha úgy gondoljátok aki nem szexszel éretlen 13-16 éves gyerekként biztosan csúnya,nem hallottatok tartásról,normális nevelésről,gondolkodásról?? menyasszonyom 19 volt mikor megismerkedtünk,volt előttem 4-5 barátja,de egyikkel sem feküdt le,csinos,szép,okos,jó fej lány imádják a fiúk és a lányok is,egyszerűen nem akart gyerekként lefeküdni egy tiniszerelmével sem,én nagyon boldog vagyok,hogy nekem adta a szüzességét,amúgy elég fiatal a 16 éves jobb esetben még nem él szexuális életet egy ilyen idős gyerek,sajnos manapság elkorcsosult a világ és kis csitrik dugnak jobbra balra,de ettől még ez nem normális
2013. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ennyire nem kellene ítélkezni. Attól sem volt csitri a barátnőd, hogy előtted más pasikkal smárolt, legalább is feltételezem, nem plátói kapcsolat volt az se.


Most ne arra koncentráljunk, hogy erkölcsileg mi tetszik, hanem csak a tényekre. Köszönöm.

2013. jan. 3. 13:21
 18/31 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy smárol a barátjával vagy dug a barátjával és váltogatja is őket 13-16 évesen
2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"16 éves jobb esetben még nem él szexuális életet egy ilyen idős gyerek,sajnos manapság elkorcsosult a világ és kis csitrik dugnak jobbra balra,de ettől még ez nem normális"


Valójában ez nem a mai elkorcsosult világ, nem is olyan régen még teljesen normális volt, ha egy lány 16 évesen férjhez ment.

Dédnagyanyám pl. 18 éves volt, mikor férjhez ment, de páran már vénlánynak csúfolták.. :D

2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
azért az más,hogy 16-18 évesen férjhez mentek,mint hogy 16 évesen össze-vissza kefélnek,arról nem is beszélve,hogy a mai 16 évesek nagyrésze még a fakanalat sem ismeri meg,nem hogy háztartást vezessen
2013. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!