Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önkielégítéskor elkezdtem...

Önkielégítéskor elkezdtem vérezni. Megijedtem! Mi lehet a baj? Esetleg szüzhártya?

Figyelt kérdés
Azóta nm is csináltam már eltelt 2hét és angyon kívánom,de nem merem.Normális válaszokat szeretnék
2012. dec. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ha kivánnod mért nem dugatod meg magad?
2012. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem elszakadt a szűzhártyád van ilyen :/ ettől még szűz vagy mert nem járt benned fa*z nyuggodj meg :D csináld nyugodtan biztos az volt velem is ez történt még régen...
2012. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
te vagy az sp???
2012. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy a szűzhártya volt, de pl. a körmöddel bárhol megsérthetted magad. Nyugi, nincs semmi baj, kísérletezz bátran. Ha sokszor ismétlődik, akkor azért érdemes dokihoz menni. De ez egyáltalán nem valószínű.
2012. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyisd szét óvatosan a kisajkaidat és nézd meg egy tükörrel, milyen állapotban van a szűzhártyád.

Ha átszakadt, akkor már nyugodtan maszturbálhatsz. Sportolástól is átszakadhatott volna, és igen még szűz vagy akkor is.

Ha nem szakadt át, legalább látod mire kell vigyázni, és mekkora rés van rajta.

2012. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!