Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lány vagyok, még szüz nem...

Okos0204 kérdése:

Lány vagyok, még szüz nem megujjazott 1, ha a barátom megujjaz és azt érezné hogy ha én megujjaztam volna már magamat? Ha megujjazom magamat elsöre elfogok élvezni? Ha igen hány perc után? Ha pedig nem, akkor hanyadik önkielégítéskor fogok elélvezni?

Figyelt kérdés
mindkettöre kérek légszives választ
2012. márc. 18. 22:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
okos a neved, de olyan hülye vagy mint a seggem..
2012. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 nem érzi

2 kevés az esély, hogy elsőre elélvezz, akkor fogsz elélvezni ha lelkiekben és testiekben minden össze lesz hangolva.

2012. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Hallod lehet hülye vagyok de én nem ertem az első felét annak amit írtál.
2012. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Mc.Úr: Ezek szerint én is hülye vagyok, mert nem értem az első felét :D
2012. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

ezt kb arra fordítanám le hogy : szűz lány, még nem volt megujjazva maga által sem, ha a pasija csinálná érezné-e hogy volt már benne ujj?

nem nem érezné, nincs elélvezési szabvány percben megadva

és szerintem fiú a kérdező, különben nem kérdezne ilyen butaságot, az meg hogy 15 alatti látszik az írás(tudatlanság)án:D

2012. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom Mc. Úrhoz és az őt követő válaszadóhoz, mert én sem értem a kérdés első felét.
2012. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ha az ujjazáshoz van eszed, akkor vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt is, és olvass utána mikor kell írásjeleket használni, hogy értelmes legyen a mondanivalód.


Egyrészt, honnan a búbánatból érezné, hogy Te már megujjaztad magad? Gondolj már egy kicsit....

A másik, nekünk honnan kéne tudnunk hány perc utána élvezel el maszturbálás közben?


Te... agyoniskolázott....

2012. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Nem érezné.

2. Nem.

3. Változó, ha gyorsan csinálod pár perc.

4. Bele kell melegedni, fél tucat menet után.

2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
42%

1. Inkább járjál iskolába, tanulj meg magyarul.

2. Töltsd be a 18 életévedet legalább.

3. Világosítson fel valaki, vagy olvass utána értelmes könyvekben.


Csak ezután szexelj, mert még gyerek vagy.

2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod megujjaz és te korábban csináltad, meg fogja tudni mondani, mert s szűzhártyára rátapad az ujjlenyomat és ezt le lehet tapogatni.

Az első megujjazást a hónap első keddjén kell elvégezni, 22:22-kor, kell elkezdeni. Ha ekkor ujjazod meg magad, akkor 286 másodperc múlva elélvezel. Ha más időpontban csinálod az elsőt, akkor az 5. alkalommal 423 másodperc alatt élvezel el. Ez bizonyított.

2012. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!