Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig várjak még a megfelelő...

Meddig várjak még a megfelelő férfire, aki elveszi a szüzességem?

Figyelt kérdés
Már betöltöttem a 20-at, lassan 21 leszek, de még mindig nem voltam senkivel. Egyszerűen nem találtam meg a megfelelő partnert, akiben bíztam és akivel kölcsönös lett volna a vonzalom, vagy esetleg szerelmes lettem volna belé. Nem is igazán voltam szerelmes, csupán volt egy amolyan beteljesületlen elsőszerelem, meg egy hosszabb vágyódás és vonzalom egy idősebb foglalt férfi iránt. A kérdés az, meddig várjak még azzal, hogy találok egy olyan férfit, akivel kölcsönös vonzalom vagy akár szerelem alakul ki, vagy veszítsem el most egy olyan pasival, akit legfeljebb csak barátként tudok elképzelni (mert egy szavamba kerülne, és lenne jelentkező rá)? Próbáltam már a neten is ismerkedni, de itt általában mind olyan pasi van, akinek mindegy milyen a csaj, csak lyuka legyen, én pedig azt akarom, hogy a megfelelő férfi ne minden mindegy alapon feküdjön le velem. De nekem is vannak vágyaim és szükségleteim, és egyre kevésbé bírok magammal, már néha átfut az agyamon, hogy érzelem nélkül belemegyek a dologba, de tudom, azzal csak mindent elcsesznék és igen megbánnám.
2012. dec. 25. 22:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem igaza van az előttem megszólalónak csak nehogy össze gabalyodj itt valakivel mert itt mind csorgatják utánad a nyálukat.. Én is!!!
2012. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

ne siesd el a dolgot! :)

maszturbálj.

2012. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!