Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig várjak még a megfelelő...

Meddig várjak még a megfelelő férfire, aki elveszi a szüzességem?

Figyelt kérdés
Már betöltöttem a 20-at, lassan 21 leszek, de még mindig nem voltam senkivel. Egyszerűen nem találtam meg a megfelelő partnert, akiben bíztam és akivel kölcsönös lett volna a vonzalom, vagy esetleg szerelmes lettem volna belé. Nem is igazán voltam szerelmes, csupán volt egy amolyan beteljesületlen elsőszerelem, meg egy hosszabb vágyódás és vonzalom egy idősebb foglalt férfi iránt. A kérdés az, meddig várjak még azzal, hogy találok egy olyan férfit, akivel kölcsönös vonzalom vagy akár szerelem alakul ki, vagy veszítsem el most egy olyan pasival, akit legfeljebb csak barátként tudok elképzelni (mert egy szavamba kerülne, és lenne jelentkező rá)? Próbáltam már a neten is ismerkedni, de itt általában mind olyan pasi van, akinek mindegy milyen a csaj, csak lyuka legyen, én pedig azt akarom, hogy a megfelelő férfi ne minden mindegy alapon feküdjön le velem. De nekem is vannak vágyaim és szükségleteim, és egyre kevésbé bírok magammal, már néha átfut az agyamon, hogy érzelem nélkül belemegyek a dologba, de tudom, azzal csak mindent elcsesznék és igen megbánnám.
2012. dec. 25. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szeretnék megismerkedni veled ;)
2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
attól függ mennyi ideig tart összeszednem magam és eljutni oda:D
2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nincs életkorhoz kötve. addig várj, amíg jónak látod. de ha eljött az idő, ne habozz!
2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

itt is futhatsz egy kört

amúgy ne a lehetetlent hajkurászd...vedd észre a hétköznapit is

2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Várj addig, míg nem találkozunk össze! 35/f :D
2012. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*25/F bocs :D
2012. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem büszke lehetsz rá ha tényleg így gondolod. Azt elhiszem, hogy neked is vannak szükségleteid.


Elárulok neked valamit. Én fiú vagyok, hasonló cipőben. Kicsit vicces a dolog, mert aludtam már lányokkal de nem történt semmi. Ott akkor igazávól lehetett volna bármi, de így belegondolva jobb, hogy nem volt semmi. Volt 1-2 csaj akiről azt hittem, hogy na most aztán tényleg ő lesz az igazi, de mindig kiderült, hogy nem.


Van egy olyan lány akivel hihetetlenül jól elvagyunk (mondjuk ő 3 évvel idősebb nálam), van 1 kis gyerkőce, elvált, de van barátja én meg nem akarom szétrombolni a kapcsolatát. Mondjuk ő "talált rám" aztán a fene se hitte volna, hogy ilyen jól kijövünk majd. Szóval valami ilyesmire várok csak ne legyen barátja. És talán már rájöttél a soraimból, hogy még igen, szűz vagyok, de nem bánom mert egyszerűen nem lennék képes össze-vissza mindenkivel mint a kutyám, mert valahogy nem esne jól. Egyszerűen azért, mert tudom, hogy az a lánynak sem esik jól ha egy éjszaka vagy pár hét/hónap után otthagyják.


Szóval ne aggódj, nem csak te vagy így, de én akkor is kitartok. Ha csak egyszer részegen meg nem gondolom magam :D Mert lenne rá lehetőségem. De szerencsére nem szokásom részegre inni magam.


Igazából te döntesz, de szerintem a mai világban ez már egy lány részéről kincs. Mondjuk úgy 30 éves kor körül már gázos lehet a helyzet, de szerintem még nincs ezzel semmi probléma :)


22/F

2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ide én is írok, mert hátha visszaírsz. :DDD
2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nem azt szeretnéd, hogy mindegy alapon feküdjenek le veled akkor maradj ezen a véleményen is. Ne feküdj le érzelmek nélkül! Hidd el sok srác van aki tényleg komolyan belédszeretne, de ne sírd ki, mert az rosszabb. Lásd már is akad jelentkeződ. Honnan fogod tudni így ki a megfelelő? Légy önmagad és ne veszítsd el a fejed.
2012. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
52%

Itt nehogy bárkivel is összegabalyodj, mert ide csak a betegek járnak, akik szórakozni akarnak mások nyomorán, akik oltogani akarnak, akik unatkoznak, és elvétve valaki aki segíteni akar.

Szóval itt ne is merüljön fel benned senki erre a feladatra! :)


Nem könnyű, mindenki átéli ezt aki hasonlít hozzád, és valami szép dolognak érzi a szerelmet és a párkapcsolatot, nem csak egy kefélést vár a másiktól, és nem csak a testi szükséglet kielégítésére keres elsősorban partnert hanem valami magasztosabb érzés miatt.


Tanácsot nem adok, mert nem lenne reális, nincs tanács, mindenki más, mindenkinek máshogy kell élnie.

Egy biztos, sem a szív sem az ész nem jó tanácsadó önmagában, sosem jó hallgatni csak az egyikre! Ha együtt használod, jó rányban akkor minden jól sikerül! :)

Puszi!


/27f/

2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!