Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig várjak még a megfelelő...

Meddig várjak még a megfelelő férfire, aki elveszi a szüzességem?

Figyelt kérdés
Már betöltöttem a 20-at, lassan 21 leszek, de még mindig nem voltam senkivel. Egyszerűen nem találtam meg a megfelelő partnert, akiben bíztam és akivel kölcsönös lett volna a vonzalom, vagy esetleg szerelmes lettem volna belé. Nem is igazán voltam szerelmes, csupán volt egy amolyan beteljesületlen elsőszerelem, meg egy hosszabb vágyódás és vonzalom egy idősebb foglalt férfi iránt. A kérdés az, meddig várjak még azzal, hogy találok egy olyan férfit, akivel kölcsönös vonzalom vagy akár szerelem alakul ki, vagy veszítsem el most egy olyan pasival, akit legfeljebb csak barátként tudok elképzelni (mert egy szavamba kerülne, és lenne jelentkező rá)? Próbáltam már a neten is ismerkedni, de itt általában mind olyan pasi van, akinek mindegy milyen a csaj, csak lyuka legyen, én pedig azt akarom, hogy a megfelelő férfi ne minden mindegy alapon feküdjön le velem. De nekem is vannak vágyaim és szükségleteim, és egyre kevésbé bírok magammal, már néha átfut az agyamon, hogy érzelem nélkül belemegyek a dologba, de tudom, azzal csak mindent elcsesznék és igen megbánnám.
2012. dec. 25. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én férfiból vagyok ugyan, de 27 évet vártam az elsőre.

Igaz, én kényszerűségből, mert nem vagyok egy nagy nőcsábász, vagyis inkább semmilyen...

Egy futókalandot is képtelen voltam összehozni. Nemrég is csak a szerencse által történhetett meg.

Habár érzelemből történt az első, abszolút nem érte meg eddig várnom. Meg kellett volna tennem "csak úgy", még régen, mint a legtöbben. Ez a dolog csak megnyomorította az életemet, a lelkemet, az idegrendszeremet... szóval nem javaslom a hosszú várakozást.

Persze, mindenki más, lehet, hogy neked úgy lesz a jó, ha megvárod, de tapasztalatból azt kell mondanom, hogy ne várj.

2012. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor te is egy beteg ember vagy. Na meg a kérdező is az. Ugye? Szép egy ember lehetsz. Miért ne járnak ide fel értelmes emberek? Ezt nem kellett volna írnod.
2012. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igazából itt csak te számítasz. Rosszul érzed magad? Akkor tudod mit kell tenned. Szeretnéd még tovább tartogatni? Szintén.
2012. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a sok privátot is, de nem hiszem, hogy a távkapcsolat működne.

az a baj, hogy pár bnőm is mondta, hogy miért nem jövök ezzel és ezzel össze, hiszen hajt rám, és boldogan belemenne mindenbe, de egyszerűen nekem nem megy ilyen könnyen. igaz, kissé távolságtartó vagyok, és csak azoknak nyílok meg, akikben már kicsit is megbízom, és bnőim általában minden mindegy alapon összejönnek mindenkivel, csak fiú legyen. de egyszerűen én nem tudok ilyen lenni.

2012. dec. 25. 23:18
 15/22 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség. Kell keresned egy hozzád való társat :)
2012. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10/15-ös válaszoló de édes vagy:) tetszett a válaszod!
2012. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem még nyugodtan várhatsz. Én is olyan pasival akartam elveszíteni a szüzességem, aki szeret. Erre 17 éves koromban részegen egy házibuliban veszítettem el egy idegennel. Az aktus közben amikor kezdtem magamhoz térni, elkezdtem sírni és gyakorlatilag lelöktem magamról. Aztán megállás nélkül 8 órán keresztül zokogtam, de úgy hogy teljesen kiszáradtam. Rögtön elkezdtem zuhanyozni és még a bőrt is ledörzsöltem magamról. Szóval én azt tanácsolom nehogy egy egyéjszakás kalandban veszítsd el a szüzességed, mert ha ennyit vártál rá másnap mindenképp csalódás lesz, ami kihatással lesz a rákövetkező szexuális kapcsolataidra. 18/N
2012. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
SZERETLEK!:)
2012. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-es válaszoló nagyon sajnáltalak, ahogy olvastam írásod.:(
2012. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Tökre megértelek.. bár én még csak 18 vagyok, nekem sem volt sosem komoly kapcsolatom , és én is összeszedhetnék millió egy srácot, de egy olyat se, akitől elalélok.. kezdem feladni.. ha valakivel tényleg úgy isten igazából összejönnék , azzal mindig van valami galiba , és nem jön össze.. a barátnőim úgymond kicsit könnyűvérűebbek és ha nem is tetszik nekik a srác, akkor is összegabalyodnak velük, részegen elkeseredésemben már én is próbáltam de 4-5 perc után akarva akaratlanul fellöktem a srácot olyan undorító volt.. szóval , ez érzelmek nélkül , abszolút nem megy... legalábbis nekem.. lehet magányosan halunk meg!? Na jó.. azért még ne adjuk fel!
2012. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!