Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leírnátok a véleményeket?

Leírnátok a véleményeket?

Figyelt kérdés
18éves leszek,a barátom 19,és már 1éve és 4 hónapja vagyunk együtt és hát tervezzük az első együttlétet,de mivel mindketten szüzek vagyunk...sokat beszéltünk már a témáról,de annak ellenére h már nagyon szeretnék vele lenni nagy bennem a félelem,h teherbe esem,a barátommal rengeteget beszéltünk erről,h ha védekezünk,akkor nem lehet semmi baj,(már annak is utána érdeklődtem,h ha netalántán az óvszer lyukas,akkor ha már ugye felhúzza,azt elvileg rögtön észre kellene vennünk,mert továbbszakad).Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni,és a barátommal megegyeztünk,h ha érzi h el fog menni,akkor kiveszi,persze az óvszer is rajta lesz,de én csak így lennék biztos abban,h nem leszek terhes(legalábbis egy pár alkalommal szeretném így csinálni,meddig nem leszek tapasztaltabb).mi erről a véleményetek?ha lehet normális válaszokat szeretnék:))
2012. nov. 16. 13:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Az az igaz szerelem,ahol a pasi csak kihasználni és lefektetni akarja a csajt?Elég szomorú h van aki így vélekedik!
2012. nov. 16. 15:35
 22/27 A kérdező kommentje:
Mindenkitől aki olvassa ezt a kérdést,elnézést kérek a kirohanásomért,és kultúrált ember vagyok,de azt nem tűröm el,h ha valaki a barátomat sértegeti,holott nem is ismeri!Mindenki magából és a saját életéből indul ki...butaság volt h itt kérdezni,mert elég kevés válaszoló írt normális választ,mindenki csak elítélni tudja a másikat,azért,mert körültekintő...majd megoldjuk magunk a dolgokat...
2012. nov. 16. 15:51
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Azt csináltok, amit akartok. De egy biztos: ne szaporodj!!!
2012. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Mara Acoma válasza:
0%
18 éves vagy és anyád még nem világosított fel?
2012. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
úgy csináljátok,ahogyan szerintetek a legbiztonságosabb...és egyátalán nem ciki h másfél évig nem szexeltetek!
2012. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

én 21éves vagyok,a párom 18lesz,szüzek vagyunk és 11hónapja vagyunk együtt...

Miért írtok olyat,h nem kellenne szaporodnia,amikor legalább tervezik a védekezést,nem mint más lányok,akik később azzal a kérdéssel szaladnak ide,h"terhes vagyok?"

2012. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

huu,jó sokan îrtak,hát mindenkivel közlöm h azóta is együtt vagyunk a párommal és nem paraszt és én pedig nem vagyok prűd pic*a,minden rendben van közöztünk és a nemi életünkel...

De fura végigolvasni mindezeket 2 év után...es szomorú h mennyi bunkó îrt!!! tisztelet a kivételeknek!

2014. nov. 5. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!