Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leírnátok a véleményeket?

Leírnátok a véleményeket?

Figyelt kérdés
18éves leszek,a barátom 19,és már 1éve és 4 hónapja vagyunk együtt és hát tervezzük az első együttlétet,de mivel mindketten szüzek vagyunk...sokat beszéltünk már a témáról,de annak ellenére h már nagyon szeretnék vele lenni nagy bennem a félelem,h teherbe esem,a barátommal rengeteget beszéltünk erről,h ha védekezünk,akkor nem lehet semmi baj,(már annak is utána érdeklődtem,h ha netalántán az óvszer lyukas,akkor ha már ugye felhúzza,azt elvileg rögtön észre kellene vennünk,mert továbbszakad).Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni,és a barátommal megegyeztünk,h ha érzi h el fog menni,akkor kiveszi,persze az óvszer is rajta lesz,de én csak így lennék biztos abban,h nem leszek terhes(legalábbis egy pár alkalommal szeretném így csinálni,meddig nem leszek tapasztaltabb).mi erről a véleményetek?ha lehet normális válaszokat szeretnék:))
2012. nov. 16. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Normális védekezés mellett nagyon kicsi az esélye a teherbe esésnek, úgyhogy ez nem indok rá. 20 éve szexelek, legalább 3000 alkalmon túl vagyok, 3x lett gyerek belőle ... ja és mind a három tervezett volt! :-P

Tehát nem olyan könnyen csúszik be a gyerek, ha értelmesen, odafigyelve védekeztek!

Egyébként nekem nincs bajom, hogy ennyit vártatok, csak furcsa, de ennyi.

2012. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja! azt elfelejtettem hozzátenni, hogy világ életemben óvszerrel védekeztem. Alkalmi kapcsolatokban ez alap, hosszútávú kapcsolatban meg én nem vártam el a partneremtől, hogy hormonbombákkal csesztesse a szervezetét.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
:)gratulálok a 3 gyerekhez:))..a fogamzásgátlóról még annyit,h én sem akarok szedni,és a barátom sem engedné,már beszéltünk erről:)köszi a választ:)
2012. nov. 16. 14:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már várjatok a házasságig, azon belül is 10 évet legalább, nehogy becsússzon egy gyerek véletlen.
2012. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem,h nagyon bunkó vagy,na meg figyelmetlen,nem láttad h azt írtam h addig nem szeretnénk kisbabát,míg tanulok...na mind1,nem idegeskedek bunkók miatt,ti csak szexeljetek orrba szájba,már látom h butaság volt itt kérdezni,ez az oldal nem sokat segít az embereknek,mert szinte minden kommentelő kötözkődik és nem is a feltett kérdésre válaszol(persze tisztelet a kivételeknek)
2012. nov. 16. 15:07
 16/27 Mara Acoma válasza:
Nagyon balfa.sz pasid lehet :D
2012. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
hát biztos h nem olyan bal*asz,mint te,mert te extra egy nagy vagy:D
2012. nov. 16. 15:18
 18/27 A kérdező kommentje:
amúgy drága utólsó,nem tudom,h fiú vagy-e vagy lány,de ha te ilyen jól megítéled a barátomat egy pár sorból,aki ismeretlen számodra,akkor miket vághatsz a párod fejéhez,ha egyátalán van(ha pedig van,biztos azért van veled,mert még a száját is megkúrod)
2012. nov. 16. 15:26
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is balf.asz lehet a csávó. Vagy csak örül, hogy szóba állt vele valaki, azért hajtott még el téged a pi.csába.

De azért lehet bejátszott már 1-2 prostit.

Képzeld el, ahogy más csajok punciját nyalogatja, a szájukba adja a farkát, aztán jól megbassza őket.

És közben arra gondol, hogy mehetek haza ahhoz a prűd pi.csához, de amíg nincs más, ez is jó.

2012. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
:D,ennyit a kultúrált emberről...most kezdenek írni a "kultúrált" parasztok! Nem érdekel h mi a véleményed rólunk,a barátom igen is szeret...ja vagy úgy,h ezt a kommentet a saját tapasztalatodból írtad,akkor már érthető,szegény pára vagyxDDDDDDDDD
2012. nov. 16. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!